lietuviu Shqipe in English in English in English in English العربية Български Ngôn ngữ Catalan हिन्दी Nederlands Ελληνικά Dansk Eesti Ισραηλινή γλώσσα Bahasa Indonesia Espanol Italiano 中文 韩国 韩国 Latviesu Venezuela
     
Malti Deutsch Osterreich Polski Portugues Brasil Русский Roman Српски Slovensky Slovenski 泰国 Turkce Magyar Українська Filipino Suomi Argentina Francais Hrvatski Cestina Svenska 日本

Пророцтва про здійснений другий прихід Ісуса Христа в Середне - УкраїнаОб´явлення Йоана Богослова:

12 глава, 1 стих:
"І з´явилось велике знамення на небі: Жінка, одягнена в сонце, і під ногами її місяць, а на голові її вінець з дванадцяти зірок."
21 глава 2 стих:
"І я, Йоан, побачив святе місто, новий Єрусалим, який спускався з неба від Бога, приготований, як наречена, прикрашена для чоловіка свого."
21 глава 27 стих:
"І не ввійде до нього ніщо не чисте і ніхто, відданий мерзоті і не правді, а тільки ті, котрі записані в книзі життя в Агнця."
Патріарший хрестОб´явлення Середнянське:
Матір Божа сказала: "Ось одинока дорога до спасення у щасливу вічність, іншої дороги нема і не буде: прийміть цю Святу Правду. Поспішайте всі на Святу Гору, бо вже залишилось мало часу: очищаймо свої душі сльозами щирого жалю і покути; Відкиньте горді думки свої, розвантажте свої серця, не ходіть вагітними в гріхах покоріться Правді, одягніться в одежу Непорочно Зачатої Діви Марії і возрадуйтесь і возвеселіться у Господі. Ми повинні приймати правду Божу, хрест, хрещення. Бо хрест - терпіння, одинока дорога життя. Хрест - побіда над злом, над гріхом і над дияволом. Хрест - всемогутність і сила Божа, і він побідить зло всього світу."
Пророцтва про здійснений другий прихід Ісуса Христа в Середне

Головна  | Чому Середне? | Що означає Середне? | Об´явлення Середнянське  | Контактна інформація  |


Пророцтва про здійснений другий прихід Ісуса Христа в Середне


Катехизмові правди


Знак Святого Хреста


Наука про Пресвяту Трійцю


Молитви


Середнянські пісніСвяте Письмо від Св. апостола Матвія 24 глава 15 стих і від Св. апостола Марка 13 глава 14 стих:

Ісус сказав: Коли ж побачите ту мерзоту спустошення, про яку говорив пророк Даниїл, що стоятиме там, де не повинна(хто читає, нехай розуміє).

Книга пророка Даниїла 9 глава 27 стих:

І на святиню прийде гидота спустошення, поки знищення й рішучий суд кари не вильється на спустошителя.

Другий лист св. апостола Павла до солунян 2 глава 3,4 стихи:

Най ніхто не зведе вас жодним способом, бо День той не настане, поки не прийде раніш відступлення і не виявиться чоловік беззаконня, син погибелі, який противиться та підносить себе вище всього, що зветься Богом чи святинею, так що він як Бог засяде в храмі Божому і видаватиме себе за Бога.

Перший лист Св. Апостола Павла до Солунян 5 глава 2,3 стихи:

Бо ви самі знаєте докладно, що день Господній прийде, як злодій у ночі. Саме, коли будуть говорити: "Мир і безпечність, несподівано прийде загибель на них, як муки при породіллі, і вони не уникнуть."

Другий Соборний лист від Св. Апостола Петра 3 глава 10 стих:

Але день Господній прийде як злодій в ночі: і тоді небеса з великим шумом перейдуть, а стихії, розпалившись, зруйнуються, земля і всі діла на ній згорять.

Святе Письмо від Св. Апостола Луки 21 глава 34 стих:

Зважайте на себе, щоб серця ваші не обтяжувались обжерливістю, пияцтвом і житейскими турботами, і щоб день той не застав вас несподівано. Бо він, немов сітка, захопить усіх, що живуть по всій землі.

Святе Письмо від Св. Апостола Луки 21 глава 8 стих:

І він відповів: "Остерігайтеся, щоб вас хто не звів, бо багато прийде в ім'я моє кажучи: це Я, і час цей наблизився. Не йдіть за ними!"

Святе Письмо від Св. Апостола Матвія 24 глава 4,5 стихи:

Ісус сказав їм у відповідь: "Бережіться, щоб вас хто не звів, бо багато прийдуть під іменем Моїм і будуть говорити: Я Христос і зведуть багатьох."

Святе Письмо від Св. Апостола Марка 13 глава 35,36 стихи:

Тож пильнуйте, бо не знаєте, коли прийде господар дому: ввечері чи опівночі, чи коли півні співатимуть, чи вранці. Щоб, прийшовши несподівано, не застав вас сплячими.

Святе Письмо від Св. Апостола Луки 12 глава 39,40 стихи:

Знайте ж це, що коли б знав господар дому, в котрій годині прийде злодій, то пильнував би і не дав би підкопати дому свого. Будьте ж і ви готові, бо Син Людський прийде тієї години, коли ви не думаєте.

Святе Письмо від Св. Апостола Луки 17 глава 26,27,28,29,30 стихи:

І, як було в дні Ноя, так буде і в дні Сина Людського: їли, пили, женились, заміж виходили, до того дня, коли Ной увійшов у ковчег; І прийшов потоп та погубив усіх. Так само, як було і в дні Лота: їли, пили, торгували, купували, садили, будували, а в день, коли Лот вийшов з Содому, линув вогонь з сіркою з неба і всіх знищив. Так буде і в той день, коли Син Людський з'явиться.

Святе Письмо від Св. Апостола Матвія 24 глава 42 стих:

Отже, пильнуйте, бо не знаєте котрого дня Господь ваш прийде.

Об'явлення Йоана Богослова 9,10,11,12 глава (Послання до Філадельфійської церкви):

Ось, Я зроблю, що із сатанинського зборища, що себе називають іудеями, а ними не є, а обманюють, - ось, Я зроблю те, що вони прийдуть і поклоняться тобі в ноги і пізнають, що Я полюбив тебе. І як ти зберіг слово терпіння Мого, то і Я збережу тебе від години спокуси, яка має прийти на весь світ, щоб випробовувати тих, які живуть на землі. Ось, прийду скоро: тримай, що маєш, щоб ніхто не забрав вінця твого. Переможця зроблю стовпом у Храмі Бога Мого, і він уже не вийде звідти; і напишу на ньому ім'я Бога мого і ім'я міста Бога Мого - Новий Єрусалим, що сходить з неба від Бога Мого; і ім'я Моє нове.

Об'явлення Йоана Богослова 21 глава 3,4,5 стихи:

І почув Я гучний голос з неба, який говорив: Ось скінія Бога з людьми. І Він буде жити з ними, а вони будуть народом Його і Сам Бог буде з ними Богом їхнім. І витре Бог усяку сльозу з очей їхніх, і не буде вже смерті, а ні смутку, а ні плачу, а ні болю, бо попереднє минуло. І Сидячий на престолі сказав: "Ось, творю все нове." І сказав мені: "Запиши, бо слова ці істинні і вірні."

Об'явлення Середнянське

Господь сказав, що вже не було живої людини на світі і не мав Господь де вдихнути і віддихнути. Тільки один корінь Ессея і Давида заховався у сім'ї Тесті Миколи і Марії у місті Середне, що видав Два Пагінці про що свідчить пророк Ісая в своїй книзі 11 глава:

"І вийде Пагінчик із пня Ессеєвого, і Галузка дасть плід із коріння його. І спочине на Нім Дух Господній, Дух мудрости й розуму, дух поради й лицарства, дух пізнання та страху Господнього."

Книга пророка Ісаї 2 глава:
Книга пророка Михея 4 глава:


І станеться на кінці днів, міцно поставлена буде гора дому Господнього на шпилі гір, і піднята буде вона понад згір'я і полинуть до неї всі люди. І підуть численні народи тай скажуть:"Ходіть та зберімось на гору Господню до дому Бога Якового, і доріг своїх він нас навчить, і ми підемо стежками Його."

Книга пророка Ісаї 28 глава 16 стих:

Господь Бог сказав так: Оце поклав каменя Я на Сіоні, каменя випробуваного, наріжного, дорогого, міцно закладеного. Хто вірує в нього, не буде той засоромлений.

Об'явлення Йоана Богослова 21 глава 22,23 стихи:

Храму ж Я не бачив в ньому, бо Господь, Бог Вседержитель - храм його і Агнець. І місто не має потреби ні в сонці, ні в місяці для освітлення свого, бо слава Божа освітила його, а світильник його - Агнець.

Книга пророка Ісаї 42 глава:

Оце Отрок мій, що Я підпираю Його, Мій Обранець, що Його полюбила душа Моя. Я злив Свого Духа на Нього, і Він правосуддя народам подасть. Він не буде кричати, і кликати не буде, і на вулицях чути не дасть Свого голосу. Він очеретини надломленої не доломить, і гнота тліючого не погасить, буде суд видавати за правдою.


Головна  | Чому Середне? | Що означає Середне? | Об´явлення Середнянське  | Контактна інформація  |


СЕРЕДНЕ -