Перша поява Матері Божої в СереднеМатір Божа сказала: "
Ми повинні приймати правду
Божу, хрест, хрещення.
Бо хрест - терпіння,
одинока дорога життя."
Патріарший хрестХрест - побіда над
злом, над гріхом і над дияволом.
Хрест - всемогутність і
сила Божа,і він побідить зло
всього світу.
Перша поява Матері Божої в Середне
Перша поява Матері Божої в Середне
Молитви

Головна  | Чому Середне? | Що означає Середне? | Об´явлення Середнянське  | Контактна інформація  |


Пророцтва про здійснений другий прихід Ісуса Христа в Середне


Катехизмові правди


Знак Святого Хреста


Наука про Пресвяту Трійцю


Молитви


Середнянські пісні

МОЛИТВИМОЛИТВИ ЩОДЕННІ

+ Во Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, амінь. 3.
За Молитвами святих Отців наших, Господи Ісусе Христе,
Боже наш, помилуй нас.
Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.


МОЛИТВА ДО СВЯТОГО ДУХА

Царю Небесний, Утішителю, Духу Правди, що всюди єси і всенаповняєш, Скарбе добра і життя Подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни і спаси, Благий, душі наші.ТРИСВЯТЕ

+ Святий Боже, Святий кріпкий, Святий безсмертний, помилуй нас. 3.МАЛЕ СЛАВОСЛОВ'Я

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу і нині, і завжди, і по віки віків, амінь.МОЛИТВА ДО ПРЕСВЯТОЇ ТРІЙЦІ,

Пресвятая Трійце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий завітай і зціли немочі наші, ради імені Твого.МОЛИТВА ГОСПОДНЯ

Отче наш, що єси на небесах, най святиться ім'я Твоє, най прийде Царство Твоє, най буде воля Твоя, як на небі так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим, і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого, амінь.

ПОКЛІН ІСУСУ ХРИСТУ

+ Прийдіте поклонімося Цареві, нашому Богу, + Прийдіте поклонімося Христу, Цареві, нашому Богу, + Прийдіте поклонімося і припадімо до самого Господа Ісуса Христа, Царя і Бога нашого.


ПСАЛОМ П'ЯТДЕСЯТИЙ

Помилуй мене, Божо, з великого милосердя Твого і багатством щедрот Твоїх, очисти беззаконня моє. Найперше омий мене з беззаконня мого і від гріха мого очисти мене. Бо безаконня моє я знаю, і гріх мій є завжди переді мною. Проти тебе єдиного я згрішив і перед Тобою зло вчинив, то і правий Ти в словах Твоїх і переможеш, коли будеш судити. Це бо я в беззаконнях зачатий і в гріхах породила мене мати моя. Це бо Ти правду полюбив єси; незвідоме й таємне з мудрості своєї явив Ти мені. Окропиш мене іссопом і очищуся, омиєш мене і білішим від снігу стану. Слухові моєму даси радість і веселість: зрадіють кості смиренні. Відверни лице Твоє від гріхів моїх, і всі беззаконня мої очисти.
Серце чисте вчини в мені, Боже, і дух правий обнови в утробі моїй. Не відкинь мене від лиця Твого і Духа Твого Святого не відійми від мене. Поверни мені радість спасіння Твого і духом владичним утверди мене. Вкажу беззаконним дороги Твої і нечистиві до Тебе навернуться. Увільни мене від кривавих діл, Боже, Боже спасіння мого; прославляти буде язик мій справедливість Твою. Господи, отвориш уста мої і уста мої сповістять хвалу Твою. Бо коли б Ти схотів жертви, я дав би та всепалення не миле Тобі. Жертва Богові дух сокрушенний; серцем сокрушенним і смиренним Бог не погордить. Ущасливи, Господи, ласкою Твоєю Сион, і нехай здвигнуться стіни Єрусалимські. Тоді радітимеш жертві справедливості, приносові і цілопаленням, тоді положать на вівтар твій телців.


СИМВОЛ ВІРИ

Вірую в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього, що видиме і невидиме. І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, единородного і від Отця рожденого раніше усіх віків. Світло від Світла, Бога правдивого від Бога правдивого, рожденого і несотвореного, єдиносущного з Отцем, через котрого все сталося. Що для нас людей, і нашого ради спасіння зійшов із небес і прийняв тіло від Духа Святого і Діви Марії і став чоловіком. Що був розп'ятий за нас при Понтію Пилаті, страждав і був похований і воскрес у третій день, як було писано. І вознісся на небеса, і сидить праворуч Отця, і вдруге Воплотився Христос зі славою судити живих і мертвих, а Його Царству не буде кінця. І в Духа Святого, Господа животворного, що від Отця і Сина походить, котрому з Отцем і Сином однаковий поклін і однакова слава, котрий говорив пророками. В Єдину, Святу, Соборну, Святого духа Непорочного Агнця Христову Церкву. Ісповідую єдине хрещення на відпущення гріхів. Очікую воскресіння мертвих. І життя будучого віку, амінь.


МОЛИТВА ПОКАЯННЯ

Ослаби, прости, відпусти, Боже, прогрішення наші добровільні, недобровільні, в слові і ділі, відомі й невідомі, в умі та в намислі, вдень і вночі: все нам прости, бо Ти благий і чоловіколюбець.


МОЛИТВА ДО ПРЕЧИСТОЇ ДІВИ МАРІЇ

Богородице Діво, радуйся, обдарована ласками, Маріє, Господь з Тобою. Благословенна Ти між жінками і благословенний плід лона Твого, бо Ти родила єси Христа Спаса, Визволителя душам нашим. Достойно справді є славити Тебе, Богородицю, всеблаженну і пренепорочну І Матір Бога нашого. Чеснішу від Херувимів і незрівнянно славнішу від Сірафимів, що без зотління Бога Слово породила, правдиву Богородицю Тебе величаємо. Під Твою милість прибігаєм, Богородице Діво, молитвами нашими в журбах не погорди, а від бід увільни нас, едина, чиста і благословенна. Преславна Вседіво Маріє, Мати Христа Бога нашого, прийми молитви наші і донеси їх Сину Твоєму і Богу нашому, щоби спас і просвітив задля Тебе душі наші.


МОЛИТВА ДО СВЯТИХ АНГЕЛІВ

Всі небесні сили, святі Ангели і Архангели, моліть Бога за нас грішних.


МОЛИТВА ДО СВЯТИХ

Святі славні і всехвальні Апостоли, Пророки, Мученики і всі Святі, моліть Бога за нас грішних.


ВЕЛИЧАННЯ ПРЕСВЯТОЇ ТРІЙЦІ

Уповання наше Отець, прибіжище наше Син, покровитель наш Дух Святий; Трійце Свята, Боже наш, слава Тобі.


МИТАРЕВА МОЛИТВА

Боже, милостив будь мені грішному. Боже, очисти гріхи мої та помилуй мене. Без числа нагрішив я, Господи, прости мені, + Во ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, амінь.

Головна  | Чому Середне? | Що означає Середне? | Об´явлення Середнянське  | Контактна інформація  |СЕРЕДНЕ -