ההופעה הראשונה של אמא של אלוהים Seredne ההתגלות של יוחנן התיאולוג:

12 פרק 1, פסוק:
"ושלט גדול הופיע בשמים:. אשה אשר השמש לבושה והירח תחת רגליה ועל ראשה עטרת של שנים עשר כוכבים"
פרק 21 פסוק 2:
"ואני ראיתי ג 'ון עיר הקודש, ירושלים החדשה, יורדת מן השמים מאת האלוהים, מוכנה ככלה מקושטת לבעלה."
פרק 21 פסוק 27:
"ואל להזין אותו שום דבר לא ברור ולא תועבה אחד מחויב ולא את האמת, אלא רק את אלה כתובים החיים של השה. "
הפטריארך לחצות התגלות Serednyanske:
אמא של אלוהים אמר:" זה כביש בודד ישועה נצח מאושרים, ואין שום דרך אחרת תהיה: לקבל . זו האמת הקדושה תזדרז כל ההר הקדוש, זה השאיר מעט מאוד זמן: לנקות את דמעות של צער הנשמה כנה שלך ותשובה; לשים בצד את המחשבות גאה שלהם, לפרוק את הלב שלך, לא ללכת על חטאי בהריון עניו האמת, לבשה את החלוק של הבתולה הטהור מרי הרתה . נגילה לעלוץ ב יהוה עלינו לקבל את האמת של אלוהים, טבילת לחצות, למען הצלב -.. הסבל, את הכביש בודד של החיים קרוס - הניצחון על הרוע, על חטא על השטן קרוס -. וכוח אדירים של אלוהים, והוא להתגבר על הרוע של העולם . "
חגים Serednyanska ההר - מרכז לגאולת האנושות כולה
ההופעה הראשונה של אמא של אלוהים Seredne

בית  | Seredne למה? | מה Seredne? | התגלות Serednye  | צור קשר  |


הנבואה של הבינה לביאתו השנייה של ישו ב Seredne


קטכיזם האמת


הירשם של הצלב הקדוש


תפילה

ההופעה הראשונה של אמא של אלוהים Seredne

אמא של אלוהים הופיע בפעם הראשונה כלה פשוטה. זה היה בבית תפילה של כומר יווני קתולי - 20 בדצמבר 1954. ומה הכוונה לאדם לעשות את כל הצרכים של הכנסייה הקתולית ואת מחרוזת התפילה מתפללים. במהלך חנוכת המחרוזת שלה היא הלכה לאיבוד ולא ראה לא הכומר ולא העם בהווה, וראיתי הר Serednye שמאיר את העולם, חשפו את ההר של אלוהים. הבתולה מרי היתה לבושה בשמלה לבנה, חגורה כחולה מחויב, ועל ראשו היה כתר של 12 כוכבים להאיר על העולם, עם ידיים מלאות חן, כי רעש המטוסים הפליגה לתוך באביב הקרוב שבו היא עמדה.

לא רק בידיה הפליגה החסד, אבל כל ישותה. סביב כל הגשם שלה כמו הצבר נופל החסד של אלוהים. אמא של אלוהים היה הבוס, והרגליים שלו היו כמו שלגייה. אמא של אלוהים הסתכל אדם וקול עצוב מאוד אמר שלוש פעמים: "בתי! בת! בת! צפה כרצוני ולא היה לי עם מי לחלק אותם בני ובנות הם פנו ממני. וגם השנה הוא יום השנה, זה החג שלי ואני רוצה להפוך חנינה עבור החוטאים המסכנים. לכן, במקום זה אני נשאר ואני אתן החסד באמצעות קוד זה ואת המים הזורם כאן, כי כאן אני רואה את כל העולם של החוטאים. מי יבוא במקום הקדוש הזה, זה לשתות מים עם אמונה, תקווה ואהבה ישנה לך את החיים ואת הרצון לכפר על חטאיהם, אז רוב יהיה שחור מחטאי כמו שרף אדום כדם, יש לו רוב חטאיהם, כמו עלים על עץ, או חול הים, אני לא אסלח כל הנשמה שלך ואת בריאות הגוף הזה לא יאבד כאשר המוות מגיע, והמוות הוא קרוב, כמו בימי נוח.

אמא של אלוהים אמר ללכת אל הכומר Dubovytsya מתוזמנת מהכפר אל המשתה של המקור גבירתנו הקדושה ואת המקור, כי הוא נקי המקום שבו אמא של אלוהים היה לשים פסל של מריה הקדושה כאות לאנשים לאפשר לאנשים לדעת היכן מריה הבתולה היתה . אמא של אלוהים אמר להסתיר את הכל בסוד, אפילו הכומר לדבר על זה, זו אמא של אלוהים דרש. חזון נעלם, והאדם השני לא יודע מה קורה לה, דמעות הציפו את פניה בשפע. נראה כי כולם נראים עליה כי היא עולה באש, כי אש האהבה מלא לבה, כי הוא גדל בבית החזה ובצלעות כמעט נשבר. אמא של אלוהים אמר להסתיר את זה בסוד. לאחר הליטורגיה האדם בא הכומר ואמר כי אמא של אלוהים דרש חג גבירתנו יברך את המקור. הכומר חשבתי שזה יום ואמא אמרה: "אני חושב ואומר." אדם ניגש למקום שבו אמא של אלוהים נראה, כי המקום אינו ידוע ויש אף פעם לא היה, כרע על ברכיו ונישק את המקום שבו אמא של אלוהים הפכו את רגלו ואת מחרוזת התפילה מתפללים עבור צורכי הכנסייה הקתולית על הכמרים, הנזירים לבין ההנהגה כולה של הכנסייה.

כאשר התפללה, המקור הוא רועש מאוד, והיא הבינה כי לא המקור הרגיל, אך יוצאת דופן שזוהי שבע המתנות של רוח הקודש ואת תשע פירות של רוח הקודש. כאשר הרוח נושבת, טיפות המים נופלים על זה, כמו פנינים, והחול נפל כמו זהב. וגם האדם יש התפלל האם הקדושה של אלוהים היה מזג אוויר טוב, כי הכומר סירב לברך את המקור. 22 דצמבר 1954 בחג גבירתנו של ההתעברות ללא רבב והאדם הלך לכומר ושאל שוב למקור הקדושה. הכומר השיב: "אני אלך אחרי תפילה;. הכנתי ספר הקידוש של המקור. במהלך חנוכת היה 16 אנשים עדים המשמר של כבוד. הגל היה מסתורי. סקיי התמזגה עם כדור הארץ. שלמות הר האורות, מכוסה, כאילו עם שלג, ושלג בזמן שלא היה. הכומר של המלך המשיח, אשר אמא של אלוהים שבחר מדע רציני. כל מילה חדרה נשמתו כמו מחט והרים לגבהים שמימיים. משתתפים נלקחו שוב לא יודע אם הם בשמים או על הארץ. רוח הקודש עצמו דיבר דרך הכומר השפתיים. רוח הקודש כיונה לעוף מעל לראשיהם של חרטום דחתה. מלאכים רבים המופיעים ושרו בקול. רוח הקודש בירך את המקום הזה, כי את מלכת השמים ואת הארץ יהיו כאן כדי להישאר ולתת את ברכתו.

שני אנשים, כי יש לא להחמיץ את המקום, אם כי היה ידוע היטב, כי כזה ערפל סמיך כיסה את ההר הקדוש, כי לא ראיתי שום דבר, אף על פי נרות רבים האירו על ההר הקדוש. וזה אלוהים ברא את כוחה לא לפגוע אויבים עם העיר Voinyliv קרוב. זו הופעה של אמא של אלוהים - המראה להשלים בלורד ואת פטימה, המשמעות ביותר לעשות בתקופה. אמא של תהילה אלוהים הלך אלפי הריפוי של הנפש ואת הגוף. הכומר של ישו, אישר האב הקדוש האפיפיור פיוס השנים עשר את הופעתו בשנת 1957, אשר סיפקה רדיו הוותיקן בשפות שונות. וזה לא אישר רק בשביל להיות איחוד עם רוח הקודש בשנת 1951 מתוך השראה של אלוהים, הוא שמע את המילים שנאמרו לו: "המלך המשיח של גליציה (אוקראינה) הניח Exarch היוונית קתולית. בהתחשב בעובדה שהוא לא יודע על השאלה מישהו, ואז הידקה את רוח הקודש כדי להראות את האדם הזה. הקהל היה חזותית האפיפיור בירך אותו, אימץ אותו ונתן Exarch Exarchate אוקראינה, כל נרשם במסמך האפיפיור. בתחילת שנת 1954 להיות חולה, התקבצו האפיפיור פיוס השנים עשר ישיבה סגורה סוד הקרדינלים מספר מוגבל של אמון (עוד בחייו) וקבע הליך רציני ממשלת המטרופולין באוקראינה על הקנון המשפטי על פי תוכניות הנצחי של האל של ההשגחה העליונה. התפרצויות פוטנציאליים יברך המלך המשיח, אשר גרם רוח הקודש Exarch היוונית קתולית - שני הודיע האפיפיור פיוס השנים עשר, ולאחר מכן נרשם במסמך האפיפיור.

הקרדינלים לא מאמין האפיפיור מרדו ההחלטה להעביר לרשויות הכנסייה באוקראינה. הקרדינלים האמינו שהאפיפיור עשה טעות בגלל המחלה שלהם, כי באוקראינה אין דבר ראוי אלוהים ואדם, דרש האפיפיור לבטל את החלטתה, אך האפיפיור ברומא לא חושב. הם החליטו להרוס את האפיפיור לבחור אחרת, אשר יוסיף כוח ברומא בגלל הרעל האפיפיור 9 אוקטובר 1958.ברווה הבטחות אבא פיוס השנים עשר

אנו יודעים כי להרות מושלמת הקדוש ברוך הבתולה מרי אמא של אלוהים בא לכדור הארץ כדי אוקראינה הגאולה Seredne להרס סוף העולם. אנחנו יודעים מה הביא אותו, ונתן יותר לתת שמחים מאוד מבורך, מה הוא ומה יהיה לנו וכי יש לנו הכל ולתת את עצמי על ידה. התאבלתי רק עצוב, כי אמא של אלוהים לא קיבל הקבלה נאותה, אשר איבד את התמונה שלה כאן, אדם, כבוד, כבוד האדם.
Seredne

מה החגים Seredne ההר?


בשנת 1955, במהלך מסיק, אדם שהיה מכשולים גדולים. אבל זה משך Seredne ללכת אל ההר הקדוש. והיא הלכה. היו כמה אנשים. יחד הם התפללו תפילה לכבוד התפילה גבירתנו כדי הריונה הטהור של מריה הקדושה על הכוונות כי גבירתנו עצמה רוצה. אדם זה היה עם אנשים במקור. ויש רצון טבעי משך אותה להיכנס למערה. והיא הלכה.
כרע מאוד התפלל וביקש ישו ומריה, היה להסביר את המשמעות של ההר, ההר הזה או להביא לנו טוב, כי דרך זה יהיה מושלם?
בו יודע את ההתחלה, אבל לא יודע מה יהיה בסוף. כאשר אדם ביקש, הוא שמע את קול או רוח הקודש, או אמא של אלוהים: "רומא יושמדו, האפיפיור יהיה נרצח. ובכל ההר הזה רומא מרומם. אמונה התפשט ברחבי העולם הקתולי. "
אני יעדכן אנשים. רוח האמת יש לטפס על כל הרע. ובכל ההר הזה יתכנסו אנשים ברחבי העולם. מה הם היו חוטאים, לא משנה היו שחורים כזפת, אדום כמו דם, מה חוטאים, אם הם הולכים על ההר הזה, לא רק בגוף אלא גם בנפש, מחשבות, ללכת עם תקווה אמונה, תקווה, בלב צנוע, והם יאהבו יהיה כל כך גדול לשרוף פשעיהם ולקבל בשמחה כפרה על חטאיהם, משוחזר כמו הנשמה, אלה תהיה גישה סליחת החטאים ורחמים גדולה של אלוהים. על צער Seredne ברור מתי אנשים לאסוף ולאחד, ואז מגיע השלום של אלוהים, אהבה, להיות לב אחד, מילה אחת, ולבוא ורועה אחד ואחד עדר:
"רק בעקבות יהיה אמון של הרס, אשר תשלח באחד המשיח בצד ימין של פטרוס הקדוש, כאשר הם באמת ואמונה של ישו".
אדם זה מחשבה קשה מאוד כואב ביותר של חורבן רומא רצח של האפיפיור, כי זה לא ברור. שאלתי את רוח הקודש, רוח הקודש הוא הסביר. אז שמעה את קולו של ישו, שם עם כאב גדול אמר:
"אין לי מה בא לעולם הזה ולקח בשר אדם סבלו ומתו ולשפוך דם. במשך הבא שלי עזבה אותי. לרמוס האמת שלי ולסובב החוק שלי. האמונה שלי נפל, בא הכהנים שציית רומא, זיהה את ישו ואת המתנות של רוח הקודש שלף מן הבאר מים חיים, והם בגדו אלוהים לעמו לכבות נרות על אלוהים nyvah לפני אלוהים. וזה שוכב רוח טמא המעיים שלהם. וגם לטמא שלהם בנים ובנות עדר של ישו, הרס נועד אפוא של רומא, משום שהם לרמוס את האמונה בצדקת האלוהים, ולהרוג את האפיפיור רוחנית, לומר מילים רעות, לצחוק עליו ".

Ukraine Seredne -