lietuviu Shqipe in English in English in English in English العربية Български Ngôn ngữ Catalan हिन्दी Nederlands Ελληνικά Dansk Eesti Ισραηλινή γλώσσα Bahasa Indonesia Espanol Italiano 中文 韩国 韩国 Latviesu Venezuela
     
Malti Deutsch Osterreich Polski Portugues Brasil Русский Roman Српски Slovensky Slovenski 泰国 Turkce Magyar Українська Filipino Suomi Argentina Francais Hrvatski Cestina Svenska 日本

Pierwsze pojawienie się Matki Bożej w Serednie Objawienie Jana Teologa:

12 rozdział, 1 werset:
"Potem wielki znak się ukazał na niebie:. Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu"
21 rozdział, 2 werset:
"I widzi, miasto święte, nowe Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga, przystrojone jak oblubienica zdobna w klejnoty dla swego męża".
21 rozdział, 27 werset:
"i nie wchodzi ona nic nie jest jasne i nikt nie obrzydliwie, a nie prawdy, lecz tylko te, napisane w żywota Baranka. "
Krzyż patriarchalny Objawienie Serednyanske:
Matka Boża powiedziała:" To samotna droga do zbawienia w szczęśliwej wieczności, a nie inny sposób będzie: przyjmowanie . to święta prawda Pospiesz się wszystkie święte góry, za to w lewo mało czasu: jasne łzy twojej duszy żal szczery i pokuty; oddala ich dumnych myśli, wyładować swoje serce, nie chodził w grzechach w ciąży Humble Truth, włożył płaszcz Niepokalanej Dziewicy Maryi i poczęła . Ciesz się i wesel w Panu Musimy zaakceptować prawdę o Bogu, krzyż, chrzest na krzyż - cierpienie, samotna droga życia krzyż - zwycięstwo nad złem, nad grzechem i nad diabłem krzyż - i wszechmocy Boga, a on przezwyciężyć zło świata ".
Serednyanska świętej górze - centrum dla zbawienia wszystkich ludzi
Pierwsze pojawienie się Matki Bożej w Serednie

Strona główna  | Serednie Dlaczego? | Co Serednie? | Objawienie Serednye  | Informacje kontaktowe  |


Proroctwo realizowanych powtórne przyjście Jezusa Chrystusa w Serednie


Katechizm prawdy


Znak Krzyża


Modlitwa

Pierwsze pojawienie się Matki Bożej w Serednie

Matka Boża objawiła się po raz pierwszy Bride proste. Właśnie w liturgii kapłan w greko-katolicka - 20 grudnia 1954 roku. I intencji osoby, po wykonaniu wszystkich potrzeb Kościoła katolickiego i modlitwy różańcowej. Podczas poświęcenia się na różańcu, że dostał lanie i nie widziałem ani ksiądz, ani obecnych, i widziałem Serednye Hill, która świeci na świecie, a objawiłeś góry Bożej. Maryja Panna była ubrana w białą suknię, niebieski pas związana, a na głowie wieniec z 12 gwiazd, które świecą na świecie, z rąk pełna łaski, że hałas z dysz popłynął do wiosny przy którym stała.

Nie tylko ręce wypłynął z łaski, ale całą jej istotę. Wokół niej w ogóle kłujące jak deszcz łaski Bożej. Matki Bożej był szefem, a nogi były jak Królewna Śnieżka. Matki Bożej w skrócie, że osoba i bardzo smutnym głosem powiedział trzy razy: Córki! Córki! Córki! Patrz, jak mi się podoba i nie każdy może rozpowszechniać je za moimi synami i córkami są odwrócili się ode mnie. W tym roku jest rocznica, to jest mój urlop i chciałbym, aby amnestii dla biednych grzeszników. Dlatego w tym miejscu Ja zostaję i dam tego źródła łaski i wody, która płynie tu, bo tu widzę, cały świat grzeszników. Kto przyjdzie do tego świętego miejsca, nie pić tę wodę, z wiarą, nadzieją i miłością będzie zmienić swoje życie i dokona przebłagania za grzechy, to większość byłaby czarna od grzechów, jak żywica i czerwone jak krew, większość z nich miała swoje grzechy, jak liście na drzewie lub na morzu piasku, wybaczę całej duszy i ciała i zdrowia i nie zginie, gdy śmierć przychodzi, a śmierć jest blisko, jak w czasach Noego.

Matka Boża powiedziała, aby przejść do regularnych ksiądz Dubovytsya z miejscowości na święto Matki święta Lady źródła, a źródło jest czyste i miejsce, gdzie Matka Boża umieścić figurą Matki Bożej, jako znak dla ludzi, niech ludzie wiedzą gdzie Dziewica Maryja była . Matka Boża powiedziała do ukrycia wszystko w tajemnicy, nawet ksiądz o tym rozmawiać, to jest Matka Boża wymagane. Wizja zniknęła, a druga osoba nie wiedziała, co dzieje się z nią, obficie zalanych łzami twarz. wydawało się, że wszyscy patrzą na jej, że się pali, ponieważ ogień miłości napełnił jej serce, że wzrosła w klatce piersiowej i żeber prawie złamał. Matka Boża mówi się ukryć w tajemnicy. Po liturgii i osoby, przyszedł do księdza i powiedział, że Matka Boża zażądała, aby święto NMP błogosławi źródła. Ksiądz myślał, że to rocznica Matki Bożej i powiedział: "Będę myśleć i mówić." Osoba przybyła na miejsce, gdzie Matka Boża, ale miejsce nie jest znana i nigdy nie było, ukląkł i ucałował miejsce, gdzie Matka Boża stał się jego stopy i różaniec modląc się o potrzeby Kościoła katolickiego dla księży, zakonników i całego kierownictwa Kościoła.

Kiedy modliła się, źródło jest bardzo głośny i zdała sobie sprawę, że nie jest normalne źródło, ale niezwykły, że jest to siedem darów Ducha Świętego, a dziewięć owoce Ducha Świętego. Jak wiatr, krople wody spadły na nią, jak perły, piasek i spadł jak złoto. I dana osoba modli się do Matki Boskiej była dobra pogoda i ksiądz poświęcił tego źródła. 22 grudnia 1954 w święto Matki Boskiej Niepokalanego Poczęcia i osoba poszła do księdza i zapytał znowu poświęcić tego źródła. Ksiądz odpowiedział: "Ja pójdę po liturgii. Mam przygotowane książki o poświęcenie źródła. Podczas poświęcenia było 16 osób w charakterze świadków na straży honoru. Wave był tajemniczy. Niebo łączy się z Ziemi. Cała góra światła, jakby pokryte śniegiem i śnieg w tym czasie nie było. Kapłan Chrystusa Króla, którego Matka Boża wybrała nauki uroczyste. Każde słowo, przeniknął jego duszę jak igła i podniósł do wysokości niebieskich. Uczestników zostały przejęte i nie wiem czy są w niebie i na ziemi. Sam Duch Święty przemówił przez usta kapłana. Duch Święty jak gołębica latające nad głowami dziób odrzucony. Znajdujących się wielu aniołów i śpiewał głośno. Duch Święty pobłogosławił to miejsce, bo Królowej Nieba i Ziemi będzie się utrzymywać i dać swoje błogosławieństwo.

I dwóch ludzi, ale aby nie przegapić miejsce, chociaż była dobrze znana, ponieważ taki gruby mgła pokrywała świętej górze, że nie widział nic, choć świeciło wielu świec na świętej górze. I że Bóg jej mocy, by nie zranić wrogów w pobliżu miasta Voinyliv. To pojawienie się Matki Bożej - pełne pojawienie się w Lourdes i Fatimie, najbardziej znaczenie epokowe. Matki Bożej sławy udał się tysiące uzdrowień duszy i ciała. Wikariusz Chrystusa, Ojciec Święty Pius XII potwierdził pojawienie się w 1957 roku, który zapewnił Radio Watykańskie w różnych językach. I nie tylko potwierdził w 1951 roku za to, że w jedności z Duchem Świętym, z natchnienia Bożego, usłyszał słowa wypowiedziane do niego: "Chrystus Król Galicji (Ukraina) umieścić w egzarcha Kościoła Greckokatolickiego. Biorąc pod uwagę, że nie wiedział o pytanie kto, a następnie prasowane Ducha Świętego, aby pokazać tej osoby. Publiczność była wizualnie Papież pobłogosławił go i dał mu zatwierdzony egzarchatu egzarcha Ukrainy, wszystkie zapisane w papieskim dokumencie. Na początku 1954, mdłości, papież Pius XII przyniósł tajemnicy konklawe kardynałów ograniczoną liczbę zaufanych (jeszcze w życiu), a odbyło się uroczyste procedury Metropolita rząd na Ukrainie kanon prawny, zgodnie z odwiecznym planach Opatrzności Bożej. Potencjalnych wybuchów błogosławiony Chrystusa Króla, którego Duch Święty wykonane z egzarcha Kościoła Greckokatolickiego - tak ogłosił papież Pius XII, a następnie zapisywane w papieskim dokumencie.

Kardynałowie nie wierzył papież zbuntował decyzji o przeprowadzce władz kościelnych na Ukrainie. Kardynałów papież wierzył, że popełnił błąd ze względu na choroby, myślą, że na Ukrainie nie ma nic godne Boga i człowieka, papież domagał się, aby anulować swoją decyzję, ale papież i nie myśleć. Postanowili zniszczyć papieża wybrać inną, która będzie w dalszym ciągu do władzy w Rzymie, ponieważ papież trucizny 09 października 1958.Breve zapewnił papież Pius XII

papież Pius XII Wiemy, że doskonale wyobrazić Świętego,Matki Bożej przybył na Ziemię z Ukrainą w wyzwolenie Serednie na zagładę i koniec świata. Wiemy, co przyniosło mu, i dał więcej dać i są bardzo zadowoleni i mile widziane, co jest i co mamy, a mamy wszystko i oddać się w ręce. Tylko żal i smutek, że Matka Boża nie otrzymała właściwej recepcji, który stracił swojego wizerunku tutaj osoba, szacunek, szacunek i ludzkości.
Objawienie Serednie

Co wakacje Serednie górskich?


W 1955 roku podczas żniw, że osoba miała wielkie przeszkody. Ale wyciągnął Serednie przejść do świętej góry. I poszła. Było kilka osób. Wspólnie modlili się modlitwa ku czci Matki Bożej Różańcowej i Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej w intencji, że Matka Boża chce. Ten człowiek był z ludźmi u źródła. I jakieś nadprzyrodzone pragnienie pociągnął ją, aby przejść do jaskini. I poszła.
Bardzo ukląkł i modlił się i prosił Jezusa i Maryi, było wyjaśnienie znaczenia góry, to góra lub wprowadzają nas dobre, i że przez to osiągnąć?
Bo wie, na początku, ale nie wie, co zakończy. Kiedy osoba zapytał, usłyszał głos lub Ducha Świętego, Matki Bożej: "Rzym zostanie zniszczony, papież będzie zamordowany. I na tej górze Rzymie wywyższony. Wiara rozsianych po całym świecie katolickim. "
Będę aktualizował ludzi. Ducha Prawdy, wspinać się na wszelkiego zła. I na tej górze zbierze ludzi na całym świecie. Cokolwiek było że są grzesznikami, nie ważne były czarne jak smoła, i czerwone jak krew, bez względu na grzeszników, jeśli go na tej górze, nie tylko ciało, ale duszy, myśli, idź z wiarą, nadzieją, z nadzieją, z pokornego serca, a będą kochać i będzie tak wielki, że palą swoje grzechy i przyjąć z radością przebłagania za grzechy, jak przywrócić w duszy, będą mieć dostęp do przebaczenia grzechów i wielkie miłosierdzie Boga. W pogodne smutek Serednie, gdy ludzie zbierają się i jednoczą, to jest pokój Boży i miłości, i być jedno serce, jedno słowo, i przyszedł jeden pasterz i jedno stado:
"Tylko następujące zaufania zniszczenia, które ukaże się w jednym z Chrystusem po prawej stronie świętego Piotra, kiedy to w prawdzie i wierze w Chrystusa."
Osoba ta myśl bardzo ciężko i to boli najbardziej zniszczenia Rzymu i zabójstwo papieża, ponieważ nie jest jasne. I prosił Ducha Świętego, Duch Święty jest wyjaśnione. Wtedy usłyszała głos Jezusa Chrystusa, w którym z wielkim bólem powiedział:
"Nie mam nic przyszedł na ziemię i przyjął ludzkie ciało, cierpiał i umarł i przelał krew. Na mojej następnej mnie opuścił. Deptać moja prawda i przekręcić moje prawo. Fell moją wiarę, pochodzących kapłanów, którzy słuchali Rzymu, uznał Chrystusa i dary Ducha Świętego wyciągnął ze studni żywej wody, i zdradzili Boga i jego ludzie umieszczają swoje lampy na Boga nyvah przed Bogiem. I duchem kłamstwa zhańbił ich wnętrzności. I kalać swoich synów i córek i owczarni Chrystusa, a zatem na zniszczenie Rzymu, ponieważ deptać wiary i sprawiedliwości Bożej, i zabić papieża duchowo, powiedzieć złego słowa, śmieją się z niego. "

Seredne Ukrainą -