lietuviu Shqipe in English in English in English in English العربية Български Ngôn ngữ Catalan हिन्दी Nederlands Ελληνικά Dansk Eesti Ισραηλινή γλώσσα Bahasa Indonesia Espanol Italiano 中文 韩国 韩国 Latviesu Venezuela
     
Malti Deutsch Osterreich Polski Portugues Brasil Русский Roman Српски Slovensky Slovenski 泰国 Turkce Magyar Українська Filipino Suomi Argentina Francais Hrvatski Cestina Svenska 日本

První vzhled Matky Boží v Seredne Zjevení John Teolog:

12 kapitola 1 verš:
"A veliké znamení na nebi se objevil:. žena oděná sluncem a měsícem pod nohama a na její hlavě koruna dvanácti hvězd"
21 Kapitola 2 verš:
"A já jsem John uviděl to svaté město, nový Jeruzalém, sestupující z nebe od Boha, připravené jako nevěsta ozdobená pro svého ženicha."
27 Kapitole 27 verš:
"A nevstupují to nic není jasné a nikdo ohavnost páchali, a není pravda, ale jen ty, psaný v životě Beránka. "
Patriarchální kříž Zjevení Serednyanske:
Matka Boží řekla:" To osamělé cestě k záchraně ve šťastné věčnosti, a neexistuje žádný jiný způsob, jak bude: akceptovat . této posvátné pravdy Pospěšte si všechny svaté hory, neboť zbývalo jen málo času: jasné slzy tvé duše upřímné lítosti a pokání, dát pryč své hrdé myšlenky, vyndat srdce, nechodíme v hříších těhotné Humble pravdy, dal na šat Neposkvrněné Panny Marie a koncipovaný . Radujte se a jásat v Pánu Musíme přijmout Boží pravdu, kříž, křest U kříže - utrpení, osamělé cestě života Kříže - vítězství nad zlem, nad hříchem a nad ďáblem Kříže - a všemohoucnost Boží, a on překonat zlo na světě . "
Serednyanska svaté hoře - centrum spásy pro celé lidstvo
První vzhled Matky Boží v Seredne

Domácí  | Seredne Proč? | Co Seredne? | Zjevení Serednye  | Kontaktní informace  |


Proroctví o realizovaných druhý příchod Ježíše Krista v Seredne


Katechismus pravdy


Znamení svatého kříže


Modlitba

První vzhled Matky Boží v Seredne

Matka Boží se objevil poprvé jednoduchý nevěstu. Bylo to v liturgii v řecko-katolického kněze - 20. prosince 1954. A osoba, zaměřený na tom všem potřebám katolické církve a růženec modlí. Během zasvěcení růženec se ztratilo a viděl ani kněz, ani lidi současnosti, a viděl Serednye kopec, že světla na světě, a odhalily hoře Boží. Panny Marie byla oblečena v bílých šatech, modrý pás vázána, a na hlavě měl korunu 12 hvězd, které září na světě, s rukama plné milosti, že hluk z trysek pustil se do jara u které stála.

Nejen s rukama plavil milost, ale celé její bytosti. Kolem ní vůbec pichlavý jako déšť Boží milosti. Matky Boží byl šéf, a jeho nohy byly jako Sněhurka. Matka Boží se podíval na tuto osobu a velmi smutný hlas třikrát: "Dcera! Dcera! Dcera! Sledujte co se mi zlíbí, a neměl nikoho, kdo by jejich distribuci pro mé syny a dcery se odvrátil se ode mne. A letošní rok je výročí, je to můj svátek, a já bych rád, aby se amnestie pro chudé hříšníky. Proto se v tomto místě Bydlím a dám milost prostřednictvím tohoto zdroje a vodní toky, které sem, protože tady vidím celý svět hříšníků. Kdo přijde na toto posvátné místo, pití této vody s vírou, bude naději a lásce změnit svůj život a očistí své hříchy, pak většina z nich být černé od hříchů, jako je pryskyřice a rudé jako krev, většina z nich měla své hříchy, jako listí na stromě nebo mořský písek, budu odpustit celou svou duší a zdraví a tělo a to, nezahynul, když přijde smrt, a smrt je blízko, jako za dnů Noe.

Matky Boží řekl, aby šel do vesnice kněz plánované Dubovytsya k svátku Panny Marie požehnal na zdroj a zdroj čisté a místem, kde Panny Marie byl dán socha Panny Marie jako označení pro lidi, aby lidé věděli, kde se Panna Maria byla . Matka Boží řekla skrýt vše v tajnosti, dokonce ani kněze, aby o tom mluvit, je to Matka Boží požadoval. Vize zmizela, a jiná osoba nevěděla, co se stane s ní, hojné slzy zaplavila tvář. zdálo se, že všechny vypadají na ni, že je na ohni, protože oheň lásky naplněné její srdce, aby se rozrostla do hrudníku a žeber téměř na mizině. Matka Boží řekla schovat v tajnosti. Po liturgii a osobou, přišel ke knězi a říká, že Matka Boží požadovala, aby svátek Panny Marie požehná source. Priest myslel toto výročí, a matka řekla: "Budu myslet a říkat." Osoba, šel na místo, kde Matka Boží se objevil, když místo není známo, neexistuje a nikdy neexistovalo, poklekl a políbil místo, kde Matky Boží se stal jeho nohou a růženec se modlí pro potřeby katolické církve pro kněží, mnichů a celé vedení církve.

Když se modlil, zdroj je velmi hlučný a ona si uvědomila, že není normální zdroj, ale zvláštní, že to je sedm darů Ducha svatého a devět plody Ducha svatého. Vzhledem k tomu, vítr foukal, kapky vody, padající na to, jak perly, písku a padl jako zlato. A osoba se modlil, aby Matky Boží bylo dobré počasí a kněze vysvěcen na tento zdroj. 22.prosince 1954 na svátek Panny Marie Neposkvrněného početí Panny Marie a osobou šel ke knězi a ptal se znovu vysvětí tento zdroj. Kněz odpověděl: "Já půjdu po liturgii;. Připravil jsem knihu pro svěcení zdroje. Během zasvěcení bylo 16 osob jako svědků k čestná stráž. Wave byl tajemný. Sky spojil se Zemí. Celá montáž světla, jako by pokryté sněhem a sníh v té době nebyl. Priest Krista Krále, kterého Matky Boží zvolila slavnostní vědy. Každé slovo proniklo jeho duše jako jehla a zvedl do nebeských výšin. Účastníci byli převzal a nevěděli, zda jsou v nebi nebo na zemi. Duch svatý sám mluvil skrze rty kněze. Duch svatý jako holubice létající nad hlavami zobáku odmítl. Účinkují mnoho andělů a zpíval nahlas. Ducha svatého, který požehnal toto místo, protože královna nebes a Země bude tady zůstat a dát jeho požehnání.

A dva lidé, které mám k neměli nechat ujít místo, ačkoli to bylo dobře známo, protože taková hustá mlha se vztahuje svatou horu, aby nebylo vidět nic, ačkoli mnoho svíčky svítily na svaté hoře. A že Bůh ji moc ne zranit nepřátele s blízko města Voinyliv. Tento vzhled Matky Boží - kompletní vzhled v Lourdes a Fatima, má nejvíce epochální význam. Matka Boží se rozešla pověst tisíce uzdravení z duše a těla. Vikář Krista, Svatý otec papež Pius XII potvrdil tuto podobu v roce 1957, který poskytuje Vatikánského rozhlasu v různých jazycích. A to nejen potvrdila v roce 1951 za to, že ve spojení s Duchem svatým z inspirace Božího, zaslechl slova pronesená na něj: "Kristus král Galicie (Ukrajina) dal Exarch řecké katolické církve." Vzhledem k tomu, že nevěděl o tom někdo otázku, pak stiskl Duch svatý ukázat tuto osobu. Publikum bylo vizuálně Papež požehnal mu ho adoptoval a dal Exarch exarchátu Ukrajina, všechny zaznamenané v papežský dokument. Na začátku roku 1954 nevolnost, papež Pius XII shromáždil tajný konkláve kardinálů omezený počet důvěryhodných (zatím ve svém životě) a rozhodl, slavnostní postup metropolitní vlády na Ukrajině na právní Canon podle věčného plánu Prozřetelnosti Boží. Perspektivní výbuchy žehnej Krista Krále, kterého Duch svatý z Exarch řecké katolické církve - a to jak oznámil papež Pius XII, a poté zapsána na papežský dokument.

Kardinálů nevěřili rebel papeže rozhodnutí přestěhovat se církevní úřady na Ukrajině. Kardinálů věřil, že papež udělal chybu, protože jejich nemoci, si myslel, že na Ukrajině není nic, co stojí za Bohem a člověkem, požadoval papež zrušit své rozhodnutí, ale papež v Římě, a nebude myslet. Se rozhodli zničit papeže vybrat jinou, která by i nadále k moci v Římě, protože papež byl otráven 09.10.1958.Breve ujistil papež Pius XII

Papež Pius XII Víme, že Neposkvrněného představit Saint Panny Marie Matky Boží na Zemi na Ukrajinu Seredne uniknout před zničením a konec světa. Víme, co mu přinesl, a dal víc dávat a velmi rádi a vítáme to, co je a co budeme mít, a že máme všechno a dá se na ni ruku. Pouze zarmoucen a smutné, že Matka Boží neobdržel požadované přiznání, že to ztratilo jeho image zde osoba, čest, respekt a lidskost.
Zjevení Seredne

Jaké svátky Seredne hory?


V roce 1955, v průběhu sklizně, že osoba měla velké překážky. Ale to vytáhl Seredne Přejít na svaté hoře. A ona šla. Tam bylo několik lidí. Společně se modlili modlitbu ke cti Panny Marie Růžencové a Neposkvrněného početí Panny Marie na úmysl, že Panna Maria sama chce. Tato osoba se s lidmi přímo u zdroje. A některé nadpřirozené touhu si ji jít do jeskyně. A ona šla.
Velmi si klekl a modlil se a zeptal se Ježíše a Marie, bylo vysvětlit význam hory, tuto horu nebo aby nám dobře, a že přes to bude dosaženo?
Bo ví, na začátku, ale neví, které skončí. Když se člověk zeptal, uslyšel hlas, nebo Ducha svatého, nebo Matky Boží: "Řím bude zničen, se papež být zavražděn. A na této hoře povýšil Řím. Faith se rozšířila po celém světě katolík. "
Bude aktualizovat lidí. Duch pravdy přelézt všeho zlého. A na této hoře se sejdou lidé z celého světa. Ať už byli, jsou hříšníci, bez ohledu na to byly černé jako hřiště, a rudé jako krev, bez ohledu na hříšníky, když jdou na této hoře nejen tělo, ale i duši, myšlenky, jít s vírou, nadějí, s nadějí, s pokorným srdcem, a oni budou milovat a budou tak velké, že hoří jejich prohřešky a přijímat radostně odčinění za jeho hříchy, jak obnovit v duši, budou tyto mít přístup k odpuštění hříchů a velké Boží milosrdenství. Na jasné Seredne zármutek, když se lidé shromáždí a sjednotí, pak přijde mír a láska Boží, a je jedno srdce, jedno slovo, a přišel jeden pastýř a jedno stádo:
"Jen se vkládá důvěru ničení, které budou k dostání v jedné z Krista na pravé straně svatého Petra, když se v pravdě a víře v Krista."
Tento člověk si velmi těžké a bolí většinu zničení Říma a papež vraždy, protože není jasné. Zeptal jsem se Ducha svatého, je vysvětleno Ducha svatého. Pak uslyšela hlas Ježíše Krista, kde se s velkou bolestí řekl:
"Nemám, co přišli na tuto zem a vzal lidské tělo a trpěl a zemřel a prolitá krev. Pro můj další mě opustil. Pošlapat svou pravdu a Twist moje právo. Fell svou víru, příchod kněží, kteří poslouchali Říma, poznal Krista a dary Ducha svatého čerpal ze studny vody živé, že zradili Boha a jeho lidu dát své lampy na Boha nyvah před Bohem. A duchem lživým poskvrnil jejich střev. A pošpinit své syny a dcery, a stádo Ježíše Krista, a proto za cíl zničení Říma, protože šlapat víru a Boží spravedlnost, a zabít papeže duchovně, říká sprostá slova, smát se mu. "

Ukrajina Seredne -