Pasirodžius pirmiems Dievo Motinos Seredne Apreiškimo Jono Teologija:

12 skirsnio, 1 Verse:
"Ir puikus ženklas pasirodė danguje:. moteris, apsisiautusi saule ir po jos kojų mėnulis ir ant galvos dvylikos žvaigždžių vainikas"
21 skirsnio, 2 Verse:
"Ir aš Jonas matė šventąjį miestą, naujas Jeruzalė, leistis iš dangaus nuo Dievo, kuris paruošiamas kaip nuotaka puošia savo vyro."
21 skirsnio, 27 Verse:
"And don't įveskite jį nieko matyti ir niekas bjaurystę ir ne tiesos, o tik tie, parašyta Avinėlio gyvenimo. "
Patriarchalinis kryžius Apreiškimo Serednyanske:
Motina Dievas pasakė:" Tai vienišas kelias į išganymą laimingas amžinybės, ir nėra kito būdo nebus: priimti šį Sent . Tiesa Paskubėkite visus šventojo kalno, nes jis paliko mažai laiko: skaidrus, sielos nuoširdžiai apgailestauju ir atgailos ašaros, užslėpti savo didžiuojasi savo mintis, iškelti savo širdį, o ne vaikščioti į nėščių Humble Tiesa nuodėmes, įtrauktas į Nekalto Prasidėjimo Mergelės Marijos ir tapo nėščia ir džiaukis skraiste . vozveselitsya, Viešpatie Mes turime pripažinti, kad Dievas, kryžius, krikštas tiesos kryžiaus -. kančias, vienišas kelių gyvenimo kryžius -. pergalę prieš blogį, prieš nuodėmę ir per velnias kryžiaus -. ir visagalybę iš Dievo, ir jis įveikti pasaulio blogis. "
Šventės Serednyanska kalnas - centras visos žmonijos išganymo
Pasirodžius pirmiems Dievo Motinos Seredne

Namo  | Seredne Kodėl? | Kas Seredne? | Apreiškimo Serednye  | Kontaktinė informacija  |


Pranšystė realizuotos antrojo atėjimo Jėzaus Kristaus Seredne


Katekizmas tiesos


Registruotis Šventojo Kryžiaus


Malda

Pirmas pasirodymas Dievo Motinos Vidurio

Dievo Motinos pasirodė pirmą kartą paprasta nuotaka. Jis buvo Graikijos katalikų kunigas Liturgija - 20 gruodis 1954. Ir žmogus sąmoningai daro viską, Katalikų Bažnyčios ir aiškiai girdi poreikius. Per Jos rožančius pasišventimo ji pasiklydo ir matė nei kunigas, nei žmonės kelia ir pamačiau Serednye kalno, žiburiai pasaulyje, ir paaiškėjo, kad Dievo kalno. Mergelės Marijos, buvo apsirengusi balta suknele, mėlyna juosta jungiasi ir jam ant galvos buvo 12 žvaigždžių, valymo pasaulio, rankomis pilno malonės karūną, kad iš lėktuvų triukšmo išplaukė į šaltinį prie kurio ji stovėjo.

Ne tik savo rankas plaukė malonę, bet jos visos yra. Aplink ją visą dygliuotas kaip lietų Dievo malonė. Dievo Motinos, buvo bosas, o jo kojos buvo kaip Snieguolė. Dievo Motinos pažvelgė, kad asmuo ir labai liūdna balsas sako tris kartus: "dukra! Dukra! Dukra! Žiūrėti kaip man to reikia ir neturi niekam platinti jų sūnumis ir dukterimis mano palikai mane. Ir šiais metais jubiliejus, tai yra mano atostogų, ir aš norėčiau, kad amnestijos už blogą nusidėjėliai. Taigi šioje vietoje aš gyvenantiems ir duosiu malonę šio šaltinio, ir vandens, kad vyplavaye čia, nes čia aš matau visą pasaulį nusidėjėliai. Kas ateis į šią šventą vietą, gerkite šio vandens tikėjimas, viltis ir meilė pakeis jūsų gyvenimą ir atliktumėte sutaikinimą už savo nuodėmes, paskui dauguma būtų juoda nuo panašaus dervos ir raudoną kaip kraujas nuodėmę, dauguma jų turėjo savo nuodėmes, kaip lapai ant medžio arba jūros smėlis, aš tiesiog visa savo siela ir sveikatos ir kūno, ir tai ne žuvo, kai mirtis ateina, ir mirtis yra glaudžiai, kaip Nojaus dienomis.

Motina Dievas pasakė eiti į gyvenvietę kunigas reguliaraus Dubovytsya į Dievo Motinos šventas šaltinis šventė ir kad šaltinio ir vieta, kur Dievo Motina buvo pateikti Dievo Motinos statula kaip žmonės pasirašo, kad žmonės žinotų, kur Marija buvo . Motina pasakė Dievas paslėpti viskas slaptai, net kunigai apie tai kalbėti, tai yra Dievo Motinos reikalavo. Vizija išnyko, o kitas asmuo nežinojo, kas vyksta su ja, daug ašarų užtvindytas veidą. atrodė, kad visi ant jos atrodo kad ji dega nes ugnis meilės užpildyti savo širdį, kad ji išaugo į krūtinę ir šonkaulius beveik sumušė. Motina pasakė Dievas paslėpti paslaptį. Po Liturgija ir asmuo atėjo pas kunigą ir sako, kad Dievo Motina pareikalavo, kad Dievo Motinos palaiminti šaltinis šventę. Priest pagalvojau, kad tai jubiliejus ir Motina pasakė: "Aš manau, ir pasakyti." Asmuo nuvyko į vietą, kur Dievo Motina pasirodė, nors vieta nėra žinoma ir ten niekada nebuvo linkę žemyn ir pabučiavo ta vieta, kur Dievo Motina tapo jo snukio ir aiškiai girdi Katalikų Bažnyčios poreikius kunigai, vienuoliai ir visą vadovybę bažnyčia.

Kai ji meldėsi, šaltinis yra labai triukšminga ir ji suprato, kad nėra normali šaltinis, bet neįprasta, kad tai yra septynios dovanos Šventosios Dvasios ir devynis vaisiai Šventosios Dvasios. Kaip vėjas, vandens lašai, kurių dėl to, kaip dirbtiniu būdu išauginti perlai, ir smėlio nukrito kaip auksas. Ir žmogus girdi Dievo Motinos, buvo geras oras ir kad kunigas atsisakė palaiminti šaltinį. 22 gruodis 1954 m. Dievo Motinos Nekaltojo Prasidėjimo šventė ir asmuo išvyko į kunigas ir paprašė dar kartą pašventino šaltinį. Kunigai atsakė: "Aš Pasirinkite Liturgija;. Parašiau dėl šaltinio pašventinimas knyga. Per dedikacija buvo 16 asmenys, kaip liudytojų garbės sargyba. Bangos buvo paslaptingas. Dangus susijungė su žeme. Visa kalno šviesą, tarsi sniegu ir sniego metu nebuvo. Kunigas Kristaus Karaliaus, kuriam Dievo Motinos pasirinko oficialiu mokslu. Kiekvienas žodis skverbėsi jo siela kaip adata ir pakeltas į dangaus aukštį. Dalyviai buvo perimta ir nežinojo, ar jie yra danguje ir žemėje. Šventoji Dvasia kalbėjo per lūpų kunigas. Šventosios Dvasios, kaip mėlynos skrydį virš snapas vadovai atmetė. Leidžiami daugelio angelų ir dainavo garsiai. Šventoji Dvasia palaimino šios vietos, nes dangaus karalienei ir Žemė bus čia pasilikti ir pateikti savo mintis.

Ir du žmonės, turime nepraleisti vieta, nors jis buvo gerai žinomas, nes toks tirštas rūkas, kuriems šventa kalno, kuris buvo nieko nemačiau, nors daugelis žvakės švietė šventojo kalno. Ir Dievas padarė savo galia neužgauti priešų arti Voinyliv miestą. Šis Dievo Motinos išvaizda - visiškai išvaizdą Lurdo ir Fatimos, labiausiai Epohāls reikšmė. Dievo Motinos pagarsėjęs tūkstančiai uzdrowień apie sielą ir kūną. Vikaras Christi, Šventasis Tėvas Pijus XII patvirtino 1957 m. išvaizdą, kuri pateikė Vatikano radijo įvairiomis kalbomis. Ir ne tik patvirtino 1951 m. už tai, kad į sąjungą su Šventąja Dvasia iš Dievo įkvėpimo, išgirdo žodžius kalbėjo jam: "Kristaus Karaliaus Galicijos (Ukraina), pateikiamas Egzarchas Graikijos katalikų bažnyčia." Atsižvelgiant į tai, kad jis nežinojo apie bet klausimas, tada paspaudus Šventoji Dvasia rodo, kad tai asmuo. Auditorija buvo vizualiai Popiežius palaimino jį priėmė jį ir atidavė Egzarchas Egzarchat Ukraina, visi įrašyti į popiežiaus dokumente. Ankstyvą 1954 vėmimas, popiežius Pijus XII surinkti slaptą konklava Kardinolų nedaug patikimų (dar gyvenimo) ir surengė iškilmingą procedūrą sostinės valdžia Ukrainoje teisiniais Canon pagal amžinąjį planai Dievo apvaizda. Norintiems proveržių palaiminti Kristaus Karaliaus, kuriam Šventoji Dvasia padarė Egzarchas Graikijos katalikų bažnyčia - abu paskelbė popiežius Pijus XII, o vėliau traukiama į popiežiaus dokumente.

Kardinolai netiki Popiežiaus sukilo sprendimo perduoti bažnyčios institucijų Ukrainos. Kardinolai tiki, kad popiežius padarė dėl savo ligos klaida, maniau, kad Ukrainoje nėra nieko verti Dievo ir žmogaus, pareikalavo popiežiaus atšaukti savo sprendimą, tačiau Romos popiežius ir ne manau. Jie nusprendė sunaikinti Popiežius pasirinkti kitą, o tai ir toliau galios, nes Romos popiežius nuodų spalis 9, 1958.Breve patikino, popiežius Pijus XII

Mes žinome, kad puikiai suvokti Šventosios, Švenčiausiosios Mergelės Marijos Dievo Motinos atėjo į žemę į Ukrainą Seredne išgelbėjimas iki sunaikinimo ir pasaulio pabaiga. Mes žinome, ką atnešė jam, ir davė daugiau duoti ir labai malonu ir sveikintina, kas yra ir kas bus mūsų ir kad mes turime viską, ir pateikia save iš jos rankų. Tik labai pasipiktinę, ir liūdna, kad Dievo Motinos negavo tinkamo registratūroje, kurie prarado savo įvaizdį čia, asmuo, atžvilgiu, pagarbos ir žmonijai.
Apreiškimo Seredne

Kas Šventės Seredne Gore?


1955 metu derliaus, kad asmuo turėjo didelių kliūčių. Bet jis pritraukė Seredne pereiti prie šventojo kalno. Ir ji išėjo. Buvo keletas žmonių. Kartu jie meldėsi malda pagerbti Dievo Motinos rožinio ir Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Dievo Motinos ir ketinimus, kad Dievo Motinos pati nori. Šis asmuo buvo su žmonių šaltinis. Ir kai antgamtinės noras ištraukti ją eiti į urvą. Ir ji išėjo.
Labai klyaknula ir meldėsi ir paprašė Jėzaus ir Marijos, buvo paaiškinti kalnų dalyje, ar kalnų atneš mums gerai, ir kad per jį bus atlikta?
Bo žino pradžioje, tačiau nežino, kuris baigsis. Kai asmuo prašė, jis išgirdo balsą, arba Šventosios Dvasios, arba Dievo Motinos: "Roma bus sunaikinti, popiežius bus nužudytas. Ir šio kalno išaukštintas Romoje. Tikėjimas išplito visame katalikų pasaulyje. "
Aš atnaujinti žmonių. Tiesos Dvasios turi pakilti virš visų blogio. Ir šio kalno susirinks žmonių visame pasaulyje. Koks buvo jie nusidėjėliai, nesvarbu, buvo juoda kaip derva, ir raudoną kaip kraujas, nepriklausomai nuo nusidėjėlių, jei jie išeina ant šio kalno ir ne tik kūną, bet ir siela, mintis, eiti su tikėjimu, viltimi, su viltimi, su nuolankios širdies, ir jie bus meilė ir bus tokia didelė, kad dega jų nusižengimus ir priimti džiaugsmingai permaldavimą už savo nuodėmes, kaip atstatyti sielos, pavyzdžiui dopustyatsya į nuodėmių atleidimą ir didžio gailestingumo Dievo. Dėl aiškių Seredne sielvarto, kai žmonės renka ir suvienyti, tada ateina iš Dievo ir meilės taikos ir būti viena širdis, vienas žodis, ir ateiti vienas ganytojas ir viena banda:
"Tik taip pasitiki sunaikinimo, kuris bus laive vienoje iš Kristaus dešinėje pusėje Petro, kai jie į tiesos ir tikėjimo Kristaus".
Šis asmuo yra labai sunku zastanovylasya, ir ji labiausiai skauda Romos ir popiežiaus nužudymo naikinimo, nes nėra aišku. Aš paklausiau Šventoji Dvasia, Šventoji Dvasia yra paaiškinta. Tada ji išgirdo Jėzaus Kristaus balso, kur su dideliu skausmu sakė:
"Aš nieko atėjo į šią žemę ir paėmė žmogaus kūnas ir kentėjo ir mirė ir kraujo prollyav. Nes mano kito paliko mane. Mindžioti mano tiesos ir pasukti savo teisę. Krito mano tikėjimą, ateina kunigai, kurie pakluso Romos pryznavaly Kristaus ir Šventosios Dvasios dovanos patraukė iš gyvojo vandens gerai, ir jie išdavė Dievą ir savo tautą įdėti savo žibintų dėl Dievo nyvah prieš Dievą. Ir gulėti dvasia suteršė savo žarnyne. Ir suteršia savo sūnumis ir dukterimis, Kristaus kaimenės, ir todėl ketinama sunaikinti Romos, nes jie mindžioti įtikėjimo ir teisumo Dievo ir dvasiškai nužudyti popiežių, sakydamas blogas žodžius į jį, juoktis su juo. "

Ukraine Seredne -