lietuviu Shqipe in English in English in English in English العربية Български Ngôn ngữ Catalan हिन्दी Nederlands Ελληνικά Dansk Eesti Ισραηλινή γλώσσα Bahasa Indonesia Espanol Italiano 中文 韩国 韩国 Latviesu Venezuela
     
Malti Deutsch Osterreich Polski Portugues Brasil Русский Roman Српски Slovensky Slovenski 泰国 Turkce Magyar Українська Filipino Suomi Argentina Francais Hrvatski Cestina Svenska 日本

Pirmo reizi Dievmātes Seredne Jāņa Atklāsmes grāmata Teologa:

12 nodaļas 1 verse:
"Un liela zīme parādījās debesīs. sieviete clothed ar sauli un zem viņas kājām mēness, un uz viņas galvas vainaga divpadsmit zvaigznes"
21 nodaļas 2 verse:
"Un es Jānis redzēju svēto pilsētu, jauno Jeruzalemi, lejupejošā no debesīm no Dieva, kas sagatavots, kā līgava rotāja viņas vīru."
21 nodaļas 27 verse:
"Un neienāk to nekas nav skaidrs un neviens saistības negantība, un nav patiesība, bet tikai tie, rakstīts dzīvē Lamb ".
Patriarhāla krusta Atklāsmes Serednyanske:

Māte Dievs teica:" Tas vientuļš ceļš uz pestīšanu laimīgu mūžību, un nav citādi nebūs: šo Saint . Patiesības Pasteidzies visu svēto kalnu, jo tas atstāj maz laika: skaidra jūsu dvēseles patiesas nožēlu un grēku asarām, prom to lepoties domas, izkraut savu sirdi, nav staigāt grūtniecēm, Humble Patiesības grēkiem, laist drēbes no Bezvainīgās Jaunavas Marijas un izstrādāta un priecājies . vozveselitsya Tam Kungam Mums ir jāpieņem Dieva patiesību, krustu, kristības Par krusta - ciešanas, vientuļa ceļa dzīves krustu - uzvaru pār ļauno, pār grēku un vairāk velns krustu - un Visuvarenais Dieva spēku, un viņš pārvarēt ļaunumu no pasaules ."
Serednyanska svēto kalnu - centrs pestīšanas par visu cilvēci
Pirmo reizi Dievmātes Seredne

Mājas  | Seredne Kāpēc? | Kas Seredne? | Atklāsmes Serednye  | Kontaktinformācija  |


Pravietojumu saprata otro atnākšanu Jēzus Kristus Seredne


Katehismu no patiesības


Pierakstīties Svētā Krusta


Lūgšana

Pirmo reizi Dievmātes Seredne

Māte Dievs parādījās pirmo reizi vienkāršu līgava. Tas bija Liturģiju ar grieķu katoļu priesteris - Dec 20, 1954. Un personu noziedzīgu nodomu dara visu vajadzības, katoļu baznīcas un rožukronis lūgšanu. Laikā centību un zaudēja savu rožukronis viņa redzēja ne priesteris, ne cilvēki klāt, un redzēju Serednye kalna, ka gaismas pasaulē, un ir atklājuši kalnu Dievu. Virgin Mary bija ģērbies baltā kleita, zils jostu saistoša, un viņa galva bija kronis 12 zvaigznes, kas spīd uz pasaules, ar roku pilnu žēlastības, kas no reaktīvās lidmašīnas troksni kuģoja uz pavasari pie kura viņa bija.

Ne tikai ar rokām kuģoja žēlastības, bet viņas visas ir. Ap viņu visos indiešu patīk lietus, kas Dieva žēlastība. Māte Dievs ir boss, un viņa kājas bija kā Snow White. Māte Dieva paskatījās šai personai un ļoti skumja balss teica trīs reizes: " Meita! Meita! Meita! . Skatīties, kā es lūdzu, un nav nevienam izplatīt tos mani dēli un meitas ir pagriezts prom no manis. Un šogad ir gadadiena, tas ir mans brīvdiena, un es gribētu, lai amnestiju nabadzīgo grēciniekiem. Tāpēc, šajā vietā es esmu uzturas, un es dos žēlastības, izmantojot šo avotu, un ūdens, kas plūst šeit, jo šeit es redzu visu pasauli grēciniekus. Kurš nāks uz šo svēta vieta, dzert šo ūdeni ar ticību, cerību un mīlestības mainīs jūsu dzīvi un ļaus Izpirkšanu par saviem grēkiem, tad lielākā daļa varētu būt melns, no, piemēram, sveķus un sarkans kā asinis grēkus, lielākā daļa ir bijusi viņu grēkus, kā atstāj uz koka vai jūras smiltis, es piedot visu savu dvēseli un veselības un ķermeņa, un tas nepazustu kad nāve nāk, un nāve ir tuvu, kā arī Noas dienās.

Māte Dievs sacīja iedziļināties klasificētās Dubovytsya priesteris no ciema uz svētkiem of Our Lady svētīta pirmsākumos un ka avots ir tīrs un vietu, kur māte Dievs bija likts statuja Our Lady kā zīmi, lai cilvēki varētu ļaut cilvēkiem zināt, kur Jaunava Marija bija . Māte Dievs sacīja paslēpt visu, slepeni, pat ne priesteris par to runāt, tas ir Māte Dieva pieprasīti. Redzējums pazuda, un citas personas, nezināja, kas notiek ar viņu, bagātīgas asaras applūst viņas seju. likās, ka visi pēc viņas izskatās, ka viņa ir uz uguns, jo uguns mīlestības piepildīta viņas sirds, ka tā ir audzētas krūtīs un ribām gandrīz izputējis. Māte Dievs sacīja slēpt to slepenībā. Pēc Liturģiju un persona ieradās priesteris un teica, ka māte Dieva pieprasīja, lai svētki Dievmāte svētīs avots. Priesteris domāja šo gadadienu, un māte teica: "Es domāju, un teikt" persona devās uz vietu, kur Māte Dieva parādījās., Lai gan vieta nav zināma, un tur nekad nebija, nometās ceļos un noskūpstīja vietu, kur Mātes Dieva kļuva viņa kāju un rožukronis praying par katoļu baznīcas vajadzībām priesteriem, mūkiem un visa vadība baznīcā.

Kad viņa lūdzās, avots ir ļoti skaļš, un tas ir saprotams, ka nav normāls avotu, bet daudzi, ka tas ir septiņi dāvanas Svētā Gara un deviņi augļi Svētā Gara. Tā kā vējš pūta, ūdens pilieni, kas par to, kā pērles, un smilšu samazinājās par zeltu. Un personai ir lūdzis Svētā Māte Dieva bija labs laiks, un priesteris iesvētīta uz šo avotu. 22 Dec 1954 par svētkiem no Bezvainīgās Koncepcijas Dievmāte un persona devās uz priestera un lūdza vēlreiz veltīt šo avotu. Priesteris atbildēja: "Es iešu pēc Liturģiju,. Man ir sagatavojusi grāmatu iesvētīšanu avota. Laikā centību bija 16 personas, liecinieki goda sardzi. Vilnis bija noslēpumaina. Sky apvienojusies ar Zemes. Veselas mount gaismas, it kā pārklāta ar sniegu, un sniega laikā nebija. Priest Kristus karalis, kam Māte Dieva bija izvēlējušies svinīgu zinātne. Katrs vārds ienāca viņa dvēseli kā adatas un paceltu līdz debesu augstumiem. Dalībnieki bija pārņēmusi un nezināja, vai tie ir debesīs vai uz zemes. Svētais Gars pats uzstājās ar lūpām priesteris. Svētais Gars kā balodis lido pāri par knābis vadītāji noraidīja. Parādās daudz eņģeļu un dziedāja skaļi. Svētais Gars ir svētījis šo vietu, jo Debesu Karalienes un Zemes būs šeit palikt un dot savu svētību.

Un divi cilvēki, kas ieguvuši ne garām vietu, lai gan tas bija labi zināms, jo šāda bieza migla, uz svēto kalnu, kas nebija redzējis neko, lai gan daudzi sveču spīdēja par svēto kalnu. Un ka Dievs padarīja viņu pilnvaras nav ievainots ienaidniekiem ar tuvu Voinyliv pilsētā. Šī Dieva Mātes izskatu - pilnīgs parādīšanās Lourdes un Fatima, ir visvairāk epohāls nozīme. Māte Dieva slava gāja tūkstošiem dziedināt no dvēseles un ķermeņa. Vikārs Kristus, Svētais tēvs Pope Pius XII apstiprināja parādīšanās 1957.gadā, kas bija Vatikāna radio dažādās valodās. Un ne tikai apstiprināja 1951 par to, ka savienībā ar Svēto Garu no Dieva iedvesma, viņš dzirdēja vārdus runā viņam: "Kristus karaļa Galicia (Ukraina) nodot no grieķu katoļu baznīca Exarch." Ņemot vērā to, ka viņš nezināja par kāds jautājums, tad piespiež Svēto Garu, lai parādītu šīs personas. Auditorija bija vizuāli Pāvests svētīja viņu, pieņēma viņu un deva Exarch Exarchate Ukrainu, visas reģistrēto pāvesta dokumentā. 1954 sākumā slikta dūša, Pope Pius XII pulcējās noslēpums konklāvs Kardinālu ierobežotā skaitā uzticamo (vēl savā dzīvē), un notika svinīgs procedūra metropoles valdība Ukrainu par tiesisko canon saskaņā ar mūžīgo plānu Dieva Providence. Perspektīvo uzliesmojumi svētīt Kristus karalis, kuru Svētais Gars, kas Exarch no grieķu katoļu baznīca - abas paziņoja Pope Pius XII, tad ieraksta pāvesta dokumentā.

Cardinals neticēja pāvests nemiernieku lēmumu pāriet Baznīcas iestādēm Ukrainā. Cardinals uzskatīja, ka pāvests kļūdījies, jo tās slimības, domāja, ka Ukrainā nav nekā vērts Dievu un cilvēku, pieprasīja pāvests atcelt savu lēmumu, bet gan Romas pāvesta un tā nedomāju. Viņi nolēma iznīcināt pāvesta izvēlēties citu, kas turpinās pie varas Romā, jo pāvests bija saindēta ar 9 oktobris 1958.Īsuma zīme nodrošināta Pope Pius XII

Pope Pius XII Mēs zinām, ka Bezvainīgo iedomāties Saint svētlaimīgs Virgin Mary Māte Dieva atnāca uz Zemi uz Ukrainu Seredne izvairīties pirms iznīcināšanas, kā arī pasaules beigās. Mēs zinām, kas viņu atveda, un deva daudz dot un ir ļoti patīkami un laipni, kas ir un kas būs mēs esam un ka mums ir viss, un dot sevi pie viņas roku. Tikai sērās un skumji, ka māte Dieva nav saņēmis vajadzīgo atļauju, ka tā zaudēja savu tēlu šeit, persona, godu, cieņu un cilvēcību.
Atklāsmes Seredne

Kas brīvdienas Seredne kalnu ?


In 1955, ražas novākšanas, ka personai bija lielas grūtības. Bet tas velk Seredne iet uz svēto kalnu. Un viņa aizgāja. Bija maz cilvēku. Kopā viņi lūdza lūgšanu par godu Dievmātes Rožukroņa un Bezvainīgās ieņemšanas Dievmātes par nodomiem ka Dievmāte pati vēlas. Šis cilvēks bija ar cilvēkiem, pie avota. Un daži pārdabisks vēlme velk viņas iet alā. Un viņa devās.
Ļoti nometās ceļos un lūdza Dievu, un lūdza Jēzu un Mariju, bija izskaidrot nozīmē kalnu, šo kalnu vai dot mums labu, un ka ar to būs paveikts?
Bo zina sākumā, bet nezina, kas beigsies. Kad cilvēks jautāja, viņš dzirdēja balsi vai Svētais Gars, vai Dieva Māte: "Rome tiks iznīcināti, pāvests tiks noslepkavots. Un šinī kalnā cildens Romā. Ticība ir izplatījusies visā katoļu pasaulē. "
Es atjaunināt cilvēki. Patiesības Gars ir kāpt pāri visu ļauno. Un šinī kalnā pulcēsies cilvēki visā pasaulē. Kāds bija viņi ir grēcinieki, vienalga bija melni kā piķis, un sarkans kā asinis, neatkarīgi no grēciniekiem, ja tie aiziet šinī kalnā, ne tikai ķermeņa, bet arī dvēseli, domas, iet ar ticību, cerību, ar cerību, ar pazemīgs sirds, un viņi būs mīlestība, un būs tik liels, ka sadedzināt viņu pārkāpumus un pieņemt prieku par saviem grēkiem salīdzināšanu, kā atjaunota dvēsele, tie būs pieejami grēku piedošanu un lielu žēlastību no Dieva. Uz skaidriem Seredne skumjas, kad cilvēki pulcējas un apvienoties, tad nāk Dieva un mīlestību mieru, un ir no viena sirds, vienu vārdu, un nāk viens gans un viens ganāmpulks:
"Tikai šādi uzticību iznīcināšanu, kas būs kuģis vienā Kristus labajā pusē St Peter, kad viņi patiesībā un ticībā Kristum."
Šī persona uzskatīja, ļoti grūti, un tas sāp visvairāk Romas iznīcināšanu un pāvesta slepkavība, jo tas nav skaidrs. Es lūdzu Svēto Garu, Svētais Gars ir izskaidrots. Tad viņa dzirdēja Jēzus Kristus balss, kur ar lielas sāpes, teica:
"Man nav nekas atnāca uz šīs zemes, un paņēma cilvēka miesa cieta un mira un izliet asinis. Par manu nākamo mani atstāja. Smagi soļot mana patiesība un vērpjot manu likumu. Fell mana ticība, kas nāk priesteriem, kuri paklausīja Rome, atzītas Kristus un Svētā Gara dāvanas vērsa no labi dzīvā ūdens, un tiem ir nodevis Dievam un viņa cilvēki izbāzt savus lukturus uz Dievu nyvah Dieva priekšā. Un atrodas gars aptraipīti viņu iekšas. Un apgānīt viņu dēli un meitas, un Kristus ganāmpulkam, un tādēļ paredzēts iznīcināšanu Roma, jo viņi smagi soļot ticību un Dieva taisnību, un nogalināt pāvestu garīgi, teiksim slikti vārdi, smieties par viņu. "

Ukrainā Seredne -