lietuviu Shqipe in English in English in English in English العربية Български Ngôn ngữ Catalan हिन्दी Nederlands Ελληνικά Dansk Eesti Ισραηλινή γλώσσα Bahasa Indonesia Espanol Italiano 中文 韩国 韩国 Latviesu Venezuela
     
Malti Deutsch Osterreich Polski Portugues Brasil Русский Roman Српски Slovensky Slovenski 泰国 Turkce Magyar Українська Filipino Suomi Argentina Francais Hrvatski Cestina Svenska 日本

Prvý vzhľad Matky Božej v Serednye Zjavenie John Teológ:

12 kapitola, 1 verš:
"A veľké znamenie na nebi sa objavil:. Žena odetá slnkom a mesiacom pod nohami a na jej hlave koruna dvanástich hviezd"
21 kapitola, 2 verš:
"A ja som John uvidel to sväté mesto, nový Jeruzalem, zostupujúce z neba od Boha, pripravené ako nevesta ozdobená pre svojho ženícha."
21 kapitola, 27 verš:
"A nevstupujú to nič nie je jasné a nikto spáchali ohavnosť, a nie je pravda, ale len tie, písaný v živote Baránka. "
Patriarchálnej kríž Zjavenie Serednyanske:
Matka Božia povedala:" To osamelej ceste k záchrane v šťastnej večnosti, a neexistuje žiadny iný spôsob, ako bude: akceptovať . tejto posvätnej pravdy Poponáhľajte si všetky svätej hory, pretože ostávalo len málo času: jasné slzy tvojej duše úprimnej ľútosti a pokánia, dať preč svoje hrdé myšlienky, vybrať srdce, nechodíme v hriechoch tehotné Humble pravdy, dal na šat Nepoškvrnenej Panny Márie a koncipovaný . Radujte sa a jasať v Pánovi Musíme prijať Božiu pravdu, kríž, krst U kríža - utrpenie, osamelej ceste života Kríža - víťazstvo nad zlom, nad hriechom a nad diablom Kríža - a všemohúcnosť Božej, a on prekonať zlo na svete . "
Serednyanska svätej kopci - centrum spásy pre celé ľudstvo
Prvý vzhľad Matky Božej v Serednye

Domáce  | Serednye Prečo? | Čo Serednye? | Zjavenia Serednye  | Kontakty  |


Proroctvo o realizovaných druhý príchod Ježiša Krista v Seredne


Katechizmus pravdy


Znamenia svätého kríža


Modlitba

Prvý vzhľad Matky Božej v Serednye

Matka Božia sa objavil prvýkrát jednoduchý nevesta. Bolo to v liturgii v grécko-katolíckeho kňaza - 20. decembra 1954. A osoba, zameraný na tom všetkom potrebám katolíckej cirkvi a ruženec modlia. Počas svojej odhodlanie ruženec stratil, a to nevidel, ani kňaz, ani ľudí súčasnosti a videl Serednye hora, ktorá svieti celý svet, a na tomto kopci odhalili Panny Márie. Panny Márie bola oblečená v bielych šatách, modrý pás viazaná, a na hlave mal korunu 12 hviezd, ktoré septembra na svete, s rukami plné milosti, že hluk z trysiek pustil sa do jari u ktorej stála.

Nielenže ju za ruku sa plavil milosť, ale celej jej bytosti. Okolo nej vôbec pichľavý ako dážď Božej milosti. Matky Božej bol šéf, a jeho nohy boli ako Snehulienka. Matka Božia sa pozrel na túto osobu a veľmi smutný hlas trikrát: "dcéra! Dcéra! Dcéra! Sledujte čo sa mi zapáči, a nemal nikoho, kto by ich distribúciu pre moje synov a dcéry sa odvrátil sa odo mňa. A tento rok je výročie, je to môj sviatok, a já bych rád, aby sa amnestia pre chudobné hriešnikov. Preto sa v tomto mieste Bývam a dám milosť prostredníctvom tohto zdroja a vodné toky, ktoré sem, pretože tu vidím celý svet hriešnikov. Kto príde na toto posvätné miesto, pitie tejto vody s vierou, bude nádeji a láske zmeniť svoj život a očistí svoje hriechy, potom väčšina z nich byť čierne od hriechov, ako je živica a červené ako krv, väčšina z nich mala svoje hriechy, ako lístie na strome alebo morský piesok, budem odpustit celou svojou dušou a zdravie a telo a to, nezahynul, keď príde smrť, a smrť je blízko, ako za dní Noe.

Matky Božej povedal, aby šiel do pravidelnej kňaz Dubovytsya od dediny k sviatku Panny Márie svätej zdroje a zdroj je čisté a miestom, kde Matka Božia bol, aby socha Panny Márie ako označenie pre ľudí, aby ľudia vedeli, kde sa Panna Mária bola . Matka Božia povedala skryť všetko v tajnosti, dokonca ani kňaza, aby o tom hovoriť, je to Matka Božia navrhnuté. Vízia zmizla, a iná osoba nevedela, čo sa stane s ňou, hojnými slzami zaplavenej jeho tvár. zdalo sa, že všetky vyzerajú na ňu, že je na ohni, pretože oheň lásky naplnené jej srdce, aby sa rozrástla do hrudníka a rebier takmer na mizine. Matka Božia povedala schovať v tajnosti. Po liturgii a osobou, prišiel ku kňazovi a hovorí, že Matka Božia žiadala, aby sviatok Panny Márie požehná source. Priest myslel toto výročie, a matka povedala: "Budem myslieť a hovoriť." Osoba, šiel na miesto, kde Matka Božia sa objavil, keď miesto nie je známe, neexistuje a nikdy neexistovalo, pokľakol a pobozkal miesto, kde Matky Božej sa stal jeho nôh a ruženec sa modlí pre potreby katolíckej cirkvi pre kňazov, mníchov a celé vedenie cirkvi.

Keď sa modlil, zdroj je veľmi hlučný a ona si uvedomila, že nie je normálne zdroj, ale zvláštne, že to je sedem darov Ducha Svätého a deväť plody Ducha Svätého. Vzhľadom k tomu, vietor fúkal, kvapky vody, padajúce na to, ako perly, piesku a padol ako zlato. A osoba sa modlil, aby Matky Božej bolo dobré počasie a kňaza vysvätený na tento zdroj. 22. decembra 1954 na sviatok Panny Márie Nepoškvrneného počatia Panny Márie a osobou šiel ku kňazovi a pýtal sa znovu vysvetlivky v tom istom tento zdroj. Kňaz odpovedal: "Ja pôjdem po liturgii;. Pripravil som knihu pre svätenie zdroje. Počas zasvätenia bolo 16 osôb ako svedkov k čestná stráž. Wave bol tajomný. Sky spojil so Zemou. Celá montáž svetla, ako by pokryté snehom a sneh v tej dobe nebol. Priest Krista Kráľa, ktorého Matky Božej zvolila slávnostné vedy. Každé slovo preniklo jeho duše ako ihla a zdvihol do nebeských výšin. Účastníci boli prevzal a nevedeli, či sú v nebi alebo na zemi. Duch svätý sám hovoril skrze pery kňaza. Duch svätý ako holubica lietajúce nad hlavami zobáka odmietol. Blesklo hlavou, veľa anjelov a spieval nahlas. Ducha Svätého, ktorý požehnal toto miesto, pretože kráľovná nebies a Zeme bude tu ostať a dať jeho požehnanie.

A dvaja ľudia, ktorých mám k nemali nechať ujsť miesto, hoci to bolo dobre známe, pretože taká hustá hmla sa vzťahuje svätej kopci, že nič nemôže byť videný, hoci mnohé sviečky svietili na svätej kopci. A že Boh ju moc nie zraniť nepriateľov s blízko mesta Voinyliv. Tento vzhľad Panny Márie - bol zahájený na konci Lourdes a Fatima, má najviac epochálnu význam. Matka Božia sa rozišla povesť tisíce uzdravenie z duše a tela. Vikár Krista, Svätý otec pápež Pius XII potvrdil túto podobu v roku 1957, ktorý poskytuje Vatikánskeho rozhlasu v rôznych jazykoch. A to nielen potvrdila v roku 1951 za to, že v spojení s Duchom svätým z inšpirácie Božieho, začul slová nastolená na neho: "Kristus kráľ Galície (Ukrajina) dal exarcha gréckej katolíckej cirkvi." Vzhľadom k tomu, že nevedel o tom niekto otázku, potom stlačil Duch Svätý ukázať túto osobu. Publikum bolo vizuálne Pápež požehnal mu ho adoptoval a dal exarcha exarchátu Ukrajina, všetky zaznamenané v pápežský dokument. V skoro 1954 nevoľnosť a pápež Pius XII tajomstvo konkláve získavané z obmedzeného počtu dôveryhodných kardinálov (viac v jeho živote) a rozhodol, slávnostné postup metropolitná vlády na Ukrajine na právne Canon podľa večného plánu Prozreteľnosti Božej. Perspektívnu výbuchy žehnaj Krista Kráľa, ktorého Duch Svätý z exarcha gréckej katolíckej cirkvi - a to ako oznámil pápež Pius XII, a potom zapísaná na pápežský dokument.

Kardinálov neverili pápeža búrili rozhodnutie o prevode cirkevné úrady na Ukrajine. Kardinálov veril, že pápež urobil chybu, pretože ich choroby, že Ukrajina myšlienka nič Boha a hodný človek, žiadal pápež zrušiť svoje rozhodnutie, ale pápež v Ríme, a nebude myslieť. Sa rozhodli zničiť pápeža vybrať inú, ktorá by aj naďalej k moci v Ríme, pretože pápež jed 09.10.1958.Breve ubezpečil pápež Pius XII

pápež Pius XII Vieme, že perfektný predstaviť Saint, Panny Márie Matky Božej na Zemi, aby Ukrajine v Serednye vyslobodenia k zničeniu a koniec sveta. Vieme, čo mu priniesol, a dal viac dávať a veľmi radi a vítame to, čo je a čo budeme mať, a že máme všetko a dá sa na ňu ruku. Iba zarmútený a smutné, že Matka Božia nedostal riadnu recepcii, ktorá stratila svoju image tu, osoby vo vzťahu, humanity a rešpekte.
Zjavenie Seredne

Aké sviatky Seredne hory?


V roku 1955, v priebehu zberu, že osoba mala veľké prekážky. Ale to vytiahol škaredo Prejsť na svätom vrchu. A ona šla. Tam bolo niekoľko ľudí. Spoločne sa modlili modlitbu ku cti Panny Márie Ružencovej a Nepoškvrneného počatia Panny Márie na úmysel, že Panna Mária sama chce. Táto osoba sa s ľuďmi priamo pri zdroji. A niektoré nadprirodzené túžbu si ju ísť do jaskyne. A ona šla.
Veľmi si kľakol a modlil sa a spýtal sa Ježiša a Márie, bolo vysvetliť význam hory, túto horu alebo aby nám dobre, a že cez to bude dosiahnutý?
Bo vie, na začiatku, ale nevie, ktoré skončí. Keď sa človek spýtal, počul hlas, alebo Ducha svätého, alebo Matky Božej: "Rím bude zničený, sa pápež byť zavraždený. A na tomto vrchu povýšil Rím. Faith sa rozšírila po celom svete katolík. "
Bude aktualizovať ľudí. Duch pravdy preliezť všetkého zlého. A na tomto vrchu sa stretnú ľudia z celého sveta. Či už boli, sú hriešnici, bez ohľadu na to boli čierne ako ihrisko, a červené ako krv, bez ohľadu na hriešnikov, keď idú na tomto vrchu nielen telo, ale aj dušu, myšlienky, ísť s vierou, nádejou, s nádejou, s pokorným srdcom, a oni budú milovať a budú tak veľké, že horí ich prehrešky a prijímať radostne odčinenie za jeho hriechy, ako obnoviť v duši, budú tieto mať prístup k odpusteniu hriechov a veľké Božie milosrdenstvo. Na jasné škaredo zármutok, keď sa ľudia zhromaždia a zjednotí, potom príde mier a láska Božia, a je jedno srdce, jedno slovo, a prišiel jeden pastier a jedno stádo:
"Len sa vkladá dôveru ničenia, ktoré budú k dostaniu v jednej z Krista na pravej strane svätého Petra, keď sa v pravde a viere v Krista."
Tento človek si veľmi ťažké a bolí väčšinu zničenie Ríma a pápež vraždy, pretože nie je jasné. Spýtal som sa Ducha Svätého, je vysvetlené Ducha Svätého. Potom počula hlas Ježiša Krista, kde sa s veľkou bolesťou povedal:
"Nemám, čo prišli na túto zem a vzal ľudské telo a trpel a zomrel a preliata krv. Pre môj ďalší ma opustil. Pošliapať svoju pravdu a Twist moje právo. Fell svoju vieru, príchod kňazov, ktorí počúvali Ríma, poznal Krista a dary Ducha Svätého čerpal zo studne vody živej, že zradili Boha a jeho ľudu dať svoje lampy na Boha nyvah pred Bohom. A duchom lživým poškvrnil ich čriev. A pošpiniť svojich synov a dcéry, a stádo Ježiša Krista, a preto za cieľ zničenie Ríma, pretože šliapať vieru a Božiu spravodlivosť, a zabiť pápeža duchovne, hovorí sprosté slová, smiať sa mu. "

Serednye Ukrajina -