Esimene ilmumine Ema Jumala Seredne ilmutus John teoloog:

12 peatükk, 1 salm:
"Ja suur märk ilmus taevas: naine, riietatud päikesega ja kuu tema jalge all ja peas pärg kaheteistkümnest tähest."
21 peatükk, 2 salm:
"Ja ma nägin püha linna, uut Jeruusalemma, taevast Jumala juurest valmistunud otsekui pruut, kaunistatud oma mehele."
21 peatükk, 27 salm:
"Ja ärge sisestage miski pole selge ja keegi ei võtnud jõledus ja mitte tõde, vaid ainult need, kirjutatud elust Tall. "
Patriarhaalsetes rist Ilmutuse Serednyanske:
Jumala Ema ütles:" See üksildane tee päästet õnnelik igavik, ja seal ei ole muud võimalust siis: nõustuda see püha tõde. Kiirusta kõik pühal mäel, sest vasak vähe aega: selge pisaraid oma hinge siirast kahetsust ja meeleparandust; ära koristama oma uhke mõtteid, lossida oma südame, ei kõnni pattude rase Humble tõde panna rüü on puhas Neitsi Maarja ja käima Rõõmusta ja juubeldama Issandas. Me peame aktsepteerima Jumala tõde, rist, ristimine. For rist - kannatusi, üksildane tee elu. Cross - võitu kurjuse üle patu ja üle kurat. Cross - ja kõikvõimsa Jumala vägi, ja ta ületada kurja maailma . "
Pühad Serednyanska mägi - Center for pääste kogu inimkonna
Esimene ilmumine Ema Jumala Seredne

Kodu  | Seredne Miks? | Mis Seredne? | Ilmutuse Serednye  | Kontakt  |


Prophecy realiseeritud teine ​​tulemine Jeesuse Kristuse Seredne


Katekismuse tõde


Logi Püha Risti


Palve

Esimene ilmumine Ema Jumala Seredne

Jumala Ema ilmus esmakordselt lihtne Bride. See oli liturgia Kreeka-katoliku preester - 20. detsember 1954. Ja inimene kavatsus teha kõik vajadused katoliku kiriku ja roosiaed palvetades. Ajal pühendumine Tema roosiaed ta kadus ja oli näinud ei preester ega inimesi kohal ja nägin Serednye Hill, mis tuled maailmas ning on näidanud mägi Jumal. Neitsi Maarja oli riietatud valge kleit, sinine vöö siduv ja peas oli kroon 12 tähte, et särada maailma kätega täis armu, et müra joad sõitnud arvesse kevadel lähedal, kus ta seisis.

Mitte ainult tema kätt sõitnud armu, kuid kogu tema olemus. Tema ümber üldse kipitav nagu vihm alla Jumala armu. Jumala Ema oli boss ja tema jalad olid nagu Lumivalgeke. Jumala Ema vaatas, et inimene ja väga kurb hääl ütles kolm korda: "Tütar! Tütar! Tütar! Vaata, kui ma palun ja ole kedagi väljastada neid minu poegi ja tütreid on välja minust eemale. Ja sel aastal on aastapäev, see on minu puhkus ja ma tahaksin teha amnestia vaesed patused. Seega, see koht Ma peatub ja ma annan armu läbi selle allika ja vesi vyplavaye siin, sest siin näen kogu maailma patud. Kes tulevad see püha koht, juua seda vett, usk, lootus ja armastus muudab Teie elu ja teeb lunastus nende pattude eest, siis enamik neist mustad alates patud nagu vaik ja punane nagu veri, on enamikul oli oma patud, nagu lehed puult või mere liiva, ma annan andeks kõik oma hinge ja tervist ja keha ja see ei hukkuks, kui surm on tulnud, ja surm on lähedal, nagu Noa päevad.

Jumala Ema ütles, et minna külla preestri planeeritud Dubovytsya et Feast of Our Lady pühitsetud allikas ja et allikas on puhas ja koht, kus Jumala Ema oli hakata statue of Our Lady, mis on märk, et inimesed saaksid inimestele teada, kus Neitsi Maarja oli . Jumala Ema ütles, et varjata kõik saladus, isegi mitte preester sellest rääkida, see on Jumala Ema nõudnud. Nägemus kadus, ja teine isik ei teadnud, mis juhtub tema, rohke silmaveega üleujutatud tema nägu. tundus, et kõik vaatan talle, et ta on tulekahju tõttu tulekahju armastust täis süda, et ta on kasvanud rind ja ribid peaaegu murdis. Jumala Ema ütles, et varjata seda salajas. Pärast liturgiat ja isik tuli preester ja ütles, et Jumala Ema nõudis, et pidu Meie Mees õnnistagu allikas. Priest arvasin, et see aastapäev ja Ema ütles: "Ma arvan, ja öelda." Inimene läks koht, kus Jumala Ema tundus, kuigi koht ei ole teada ja pole kunagi olnud, knelt alla ja suudles koht, kus Jumala Ema sai tema suu ja roosiaed palvetades vajaduste eest katoliku kirikule preestrid, mungad ja kogu juhtkonna kirikus.

Kui ta palvetas allikas on väga lärmakas ja ta mõistis, et ei ole tavaline allikas, kuid erakordne, et see on seitse kingitusi Püha Vaimu ja üheksa vilju Püha Vaimu. Kuna tuul puhus, tilk vett alla selle kohta, nagu pärlid, ja liiv langes nagu kuld. Ja inimene on palvetas Püha Jumala Ema oli hea ilm ja et preester keeldus õnnistagu allikas. 22. detsember 1954 kohta Feast of Our Lady of laitmatu eostamise ja inimene läks preester ja küsis uuesti pühitsetud allikas. Preester vastas: "Ma lähen pärast liturgiat;. Olen valmis raamat pühitsus allikas. Ajal pühendumist oli 16 inimest, nagu tunnistajate auvahtkond. Laine oli salapärane. Sky ühinenud Maa. Terve Mount tuled, justkui lumega kaetud ning lume ajal ei olnud. Priest Kristuse kuningas, keda Jumala Ema oli valinud piduliku teadust. Iga sõna tungis ta hinge nagu nõela ja üles tõsta, et taevane kõrgused. Osavõtjad olid üle võtnud ja ei teadnud, kas nad on taevas või maa peal. Püha Vaim ise rääkis läbi huulte preester. Püha Vaimu kui tuvi lendavad üle pead nokk pööratud. Ilmub paljude Inglite ja laulsid valjusti. Püha Vaim on õnnistanud sellest kohast, sest kuninganna Maa ja Taeva saab siin viibimise ja anda oma õnnistusi.

Ja kaks inimest, et sain jäta koht, kuigi see oli hästi teada, sest selline paks udu kaetud püha mägi, see ei näinud midagi, kuigi paljud küünlad paistis püha mägi. Ja Jumal tegi ta, et mitte haiget vaenlased tihedad Voinyliv linna. See välimus Jumala Ema - komplektne ilmumist Lourdes ja Fatima, kõige olulisem maamärk. Jumala Ema tuntust läks tuhandeid tervenemisi hinge ja keha. Vicar Kristuse, Püha Isa Pius XII kinnitas seda välimust 1957, mis andis Vatikani raadio eri keeltes. Ja mitte ainult kinnitas 1951 jaoks on liidu Püha Vaimu Jumala inspiratsioon, ta kuulis suuliste talle: "Kristus Kuninga Galicia (Ukraina) panna Eksarkki Kreeka katoliku kirik." Arvestades, et ta ei teadnud keegi küsimus, siis pressida Püha Vaimu, et näidata kõnealuse isiku kohta. Kuulajaskond visuaalselt paavst õnnistas teda, võttis tema ja andis Eksarkki Exarchate Ukraina, kõik registreeritud paavsti dokumenti. Aasta alguses 1954 enesetunne, paavst Pius XII kogutud salajane konklaav Kardinalide piiratud arv usaldusväärne (veel elus) ja pidas piduliku korda suurlinna omavalitsused Ukrainas seadusliku canon kohaselt igavese plaanid Jumala Providence. Tuleviku pursked õnnistab Kristus kuningas, kellele Püha Vaim on pannud Eksarkki ja kreeka-katoliku kirik - nii teatas paavst Pius XII, seejärel registreeritakse paavsti dokumenti.

Cardinals ei uskunud paavst mässu otsus viia kiriku asutuste Ukrainaga. Cardinals uskusid, et paavst tegi vea tõttu haigus, mõtlesin, et Ukrainas ei ole midagi väärt Jumala ja inimese, nõudis paavst tühistada oma otsust, kuid paavst Rooma ja ei mõelda. Nad otsustasid hävitada paavst valida teise, mis oleks jätkuvalt võimu Rooma sest paavst mürki 9. oktoober 1958.Breve kinnitas paavst Pius XII

Me teame, et ideaalne kujutada Püha Blessed Virgin Mary Jumala Ema tuli Maa Ukraina Seredne mõtteavaldus hävitamisele ja maailma lõppu. Me teame, mis tõi talle ja andis rohkem anda ja on väga rahul ja tervitan, mis on ja mis on meil ja oleme kõigega ja annan end teda käega. Ainult kurvaks ja kurvaks, et Jumala Ema ei ole saanud nõuetekohast vastuvõtt, mis kaotas oma pilt siia, isiku suhtes, austus ja inimlikkus.
Ilmutuse Seredne

Mida pühade Seredne mägi?


1955 saagikoristuse ajal, et inimene oli suur takistusi. Aga see tõmbas Seredne lähevad pühale mäele. Ja ta läks. Seal oli vähe inimesi. Nad koos palvetasid palve auks Our Lady Rosary ja Pärispatuta of Our Lady eest kavatsustele, et Meie Mees ise tahab. See inimene oli koos inimesi allikas. Ja mõned üleloomulike soov tõmbas minema koobas. Ja ta läks.
Väga põlvitas ja palvetas ja küsis Jeesus ja Maarja, oli selgitada mõistes mägi, see mägi või tuua meile hea, ning et selle kaudu on võimalik saavutada?
Bo teab alguses, kuid ei tea, mis lõpeb. Kui inimene küsis, kuulis ta häält ega Püha Vaim, või Jumalaema: "Rooma hävitatakse, paavst on mõrvatakse. Ja see mägi ülendatud Roomas. Usk on levinud üle maailma katoliiklasi. "
Ajakohastab inimestega. Tõe Vaim peab ronima üle kõik paha. Ja see mägi kogunevad inimesed üle kogu maailma. Ükskõik, kas need olid on patused, ükskõik olid mustad nagu pigi, ja punane nagu veri, mis iganes patused, kui nad lähevad sellel mäel mitte ainult keha, vaid ka hinge, mõtteid, minge koos usk, lootus ja lootus, Mis alandlik süda, ja nad armastavad ja on nii suur, et põletada oma üleastumistes ja aktsepteerima rõõmsalt lepitust oma pattude eest, nagu taastati hing, need on juurdepääs pattude andeksandmist ja suur Jumala armu. On selge Seredne leina, kui inimesed kogunevad ja ühendada, siis on Jumala rahu ja armastust ja olla üks süda, üks sõna, ja tulla üks karjane ja üks kari:
"Ainult järgmine usalduse hävitamine, mis laeva ühe Kristuse paremal Püha Peetrus, kui nad tões ja usus Kristust."
See inimene arvas, väga raske ja valus enamik hävitamist Rooma ja paavsti mõrva, sest see ei ole selge. Ma küsisin, Püha Vaimu, Püha Vaim on selgitatud. Siis ta kuulis häält, Jeesus Kristus, kus suure valu ütles:
"Mul on midagi tuli maa peale ja võttis inimliha ja kannatas ja suri ja valatud veri. Sest minu kõrval jätnud mind. Trampima minu tõde ja twist minu õigus. Fell minu usk, tulevad preestrid, kes kuuletus Rooma tunnustas Kristuse ja kingitusi Püha Vaimu tegi elava vetes ja nad on reetnud Jumal ja tema rahvas panna oma lambid Jumal nyvah Jumala ees. Ja asub vaim rüvetanud oma südame. Ja rüvetab nende pojad ja tütred ja Kristuse karja, ning seetõttu kavatsetakse hävitada Rooma, sest nad trampima usu ja Jumala õigus, ja tappa paavst vaimselt öelda halbu sõnu, naeravad teda. "

Ukraine Seredne -