lietuviu Shqipe in English in English in English in English العربية Български Ngôn ngữ Catalan हिन्दी Nederlands Ελληνικά Dansk Eesti Ισραηλινή γλώσσα Bahasa Indonesia Espanol Italiano 中文 韩国 韩国 Latviesu Venezuela
     
Malti Deutsch Osterreich Polski Portugues Brasil Русский Roman Српски Slovensky Slovenski 泰国 Turkce Magyar Українська Filipino Suomi Argentina Francais Hrvatski Cestina Svenska 日本

Seredne içinde Allah'ın Annesi ilk görünümü John ilahiyatçı ve Vahiy:

12 Bölüm 1, ayet:
"Ve büyük bir işaret cennette çıktı. güneş ve ayaklarının altında ve başını on iki yıldızdan bir taç ay giymişlerdir bir kadın"
21 Bölüm 2, ayet:
"Ve John yeni Kudüs kocası için süslenmiş bir gelin olarak hazırlanmış, Tanrı gökten inen, kutsal şehir gördüm."
21 Bölüm 27, ayet:
"Ve o, ama hiç kimse, gerçek ve gerçek olmayan saf iğrençtir ve hiçbir şey gelecektir olanlar Kuzu hayatında yazılı."
Ataerkil çaprazVahiy Serednyanske:
Allah'ın Annesi şöyle dedi: "mutlu bir sonsuzluk kurtuluş That yalnız bir yol, ve başka bir yolu yok edecektir var: Bu ​​kutsal gerçeği al, biraz zaman sol için, tüm kutsal dağ Acele et. ruhunuzu samimi pişmanlık ve tövbe net gözyaşları; Flip gurur düşünceler kalpleri boşaltmak onların, Immaculate Meryem elbise koymak hamile Humble Truth, günahları yürümek olmayan gebe ve Rejoice ve övünmek Lord Tanrı, çapraz, vaftiz gerçeği kabul etmelidir çapraz için - acı hayat Haç yalnız yol - zaferi kötü, üzerinde günah üzerinde ve şeytan üzerinde Cross - ve Allah'ın her şeye gücü yeten gücü, ve o dünyanın kötü aşmak ".
Serednyanska kutsal dağ - tüm insanlık için kurtuluş merkezi
Seredne içinde Allah'ın Annesi ilk görünümü

Ev  | Seredne Neden? | Ne Seredne? | Vahiy Serednye  | İletişim Bilgileri  |


Peygamberlik İsa Mesih'in Seredne ikinci gerçekleşmiştir


Ilmihal gerçeğin


Kutsal Haç işareti


Dua

Seredne içinde Allah'ın Annesi ilk görünümü

Allah'ın Annesi ilk kez basit bir Bride için çıktı. Bu Yunan Katolik rahibi Litürji için - 20 Aralık 1954 idi. Ve Katolik Kilisesi ve dua tespih tüm ihtiyaçlarını yapmakta kişi niyet. Onu tespih Onun kayboldum bağlılık ve sırasında ne rahip ne de insanlar mevcut ve Serednye tepe o ışıklar dünya gördü ve Tanrı'nın dağ indirdik görmüştü. Meryem beyaz bir elbise giymişti, mavi kemer, bağlı ve başını elleri zarafet dolu dünyada parlaklık 12 yıldız, bir taç vardı, jetler o gürültü hangi yakınındaki diye durdu, baharda yola çıktı.

Sadece elini, ama zarafet yelken onu bütün varlık. Ona bütün dikenli gibi yağmur Allah'ın lütfu düşen civarında. Allah'ın Annesi patronu idi ve ayakları Snow White gibiydin. Allah'ın Annesi o kişinin ve çok üzgün bir ses baktı dedi üç defa: "Kızı! Kızı! Kızı! Ben ve mutlu olarak kimse benim oğulları ve kızları için onları dağıtmak zorunda değildir İzle benden açıktır. Ve bu yıl bir yıldönümü, benim tatil ve ben zavallı günahkarlar için af istiyoruz. Bu nedenle, ben kalıyorum bu yerde ve bir zarafet verecek ve bütün dünya günahkarlar Bak burada, çünkü burada akan bu su kaynağı. Kim bu kutsal yere, inanç ile bu su içmeye gelecek, umut ve sevgi ve hayatınızı değiştirecek günahları için kefaret yapar katran ve kan gibi kırmızı gibi, onlar-cekti en siyah günahlar, en çok günah olurdu bir ağaç veya deniz kum yapraklar gibi, ben, bütün ruhunu, sağlıklı yaşam ve beden ve bu zaman ölüm gelir yok olmayacak affeder ve ölüme yakın olduğu gibi, Nuh'un günlerinde.

Allah'ın Annesi planlanan Dubovytsya rahip içine köyden Our Lady kutsal kaynak bayram ve gidip bu kaynak ve Allah'ın Annesi insanlar için bir işareti olarak insanlar nerede Meryem olduğunu bildirmek için Our Lady heykeli koyuldu yer temiz olduğunu söyledi . Allah'ın Annesi gizlice, hatta papaz bu konuda konuşmak için her şeyi gizlemek için dedi, bu Allah'ın Annesi istenir. Vizyon ve kayboldu kişi ona ne bilmiyordum, bol gözyaşları yüzünü su basmış. o onun üzerine tüm Bak o ateşin durdu, bu ateşi yüreğinde dolu sevgi, bunun nedeni göğüs ve kaburga büyümüştür neredeyse kırdı görünüyordu. Allah'ın Annesi gizli gizlemek dedi. Litürji ve sonra kişi rahip geldi ve Allah'ın Annesi talep söyledi Lady kaynak korusun Bizim bir şölen. Priest bu yıldönümü ve Annem dedi ki: "Ben düşüneceğim ve söylemek düşündüm." Kişi Allah'ın Annesi belirdi yere gitti, yeri ve bilinmiyor olsa orada, aşağı diz çöktü Hiçbir zaman ve yeri öptü nerede Allah'ın Annesi ayakları oldu ve Katolik Kilisesi'nin ihtiyaçlarına papazlar için tespih, rahipler ve Kilise'nin bütün liderlik dua etti.

When she dua, kaynak çok gürültülü ve o hiçbir ortak kaynağı olduğu anlaşılmaktadır, ancak bu Kutsal Ruh'un yedi hediyeler ve Kutsal Ruh'un dokuz meyveleriyle olağanüstü. Rüzgar estiğinde gibi, su damlaları üzerine, inci gibi, düşme ve kum altın gibi düştü. Ve kişi Holy Mother Tanrı'nın iyi bir hava ve bir rahip bu kaynağa kutsandı dua vardır. 22 Aralık 1954 Our Lady Immaculate Conception of Bayramı ve kişi rahip gitti ve bir daha bu kaynaktan kutsamak istedi. Rahip cevap verdi: "Beni Litürji sonra gidelim;. Ben kaynak kutsama için bir kitap hazırladık. ithaf sırasında bir onur korumak için tanık olarak 16 kişi oldu. Dalga gizemli oldu. Sky Earth ile birleşti. Bütün, sanki karlarla kaplı, ışıklar dağ ve kar zaman değildi. Priest Mesih'in King, kime Allah'ın Annesi bir ciddi bilim seçilmiş saptandı. Her kelime bir iğne gibi ruhunu nüfuz ve göksel yüksekliklere kaldırdı. Katılımcılar ve üzeri alınmış olsun cennet ya da yeryüzünde bulunan bilmiyordum. Kutsal Ruh'un Kendisi dudakları rahip aracılığıyla konuştu. Kutsal Ruh'un bir gaga başkanları çevirdi üzerinde uçan güvercin gibi. Görünen birçok melekler ve yüksek sesle şarkı söyledi. Queen of Heaven and Earth burada kalmak ve bereket vermek olacaktır çünkü Kutsal Ruh, burası mübarek vardır.

Ve yer kaçırmayın var iki kişi, bunu biliyordu ama, öyle kalın bir sis kutsal dağ kaplı, çünkü hiçbir şey görülebilir rağmen kutsal dağ birçok mum parlıyordu. Ve Tanrı yakın Voinyliv kasabası ile düşman zarar vermek onu güç değildir yaptı. Allah'ın Annesi Bu görünüm - Lourdes ve Fatima tam görünüm, en çığır açan bir önemi vardır. Allah'ın Annesi ünlü ruh ve beden için şifalar binlerce gittiği. Papa, Kutsal Peder Papa Pius XII 1957 yılında farklı dilde Vatikan radyosu sağladığı bu görünümü desteklemektedir. Ve sadece 1951 yılında birliğe Kutsal Ruh ile olduğu için Tanrı'nın ilham gelen, o kelimeleri ona konuşulan duydum: "Mesih Kral Galiçya (Ukrayna) doğrulamadığı Yunan Katolik Kilisesi'nin vali koydum." o kimseye soru hakkında, o zaman bu kişi göstermek için Kutsal Ruh basıldığında bilmiyordum Given. İzleyici görsel Papa, onu kabul onu kutsadı ve piskopos vilayet Ukrayna, tüm papalık belgede kayıtlı verdi. erken 1954 yılında hasta olma, Papa Pius XII güvenilen (henüz hayatının) sınırlı sayıda kardinaller gizli kardinaller meclisi toplandı ve ağırbaşlı bir prosedür yapılan büyükşehir hükümet Ukrayna'da yasal Hristiyan üzerinde sonsuz planlarına göre Allah'ın takdiri ile. Aday patlamalar King, Kutsal Ruh Yunan Katolik Kilisesi'nin vali yapılmış İsa korusun - hem Papa Pius XII, sonra papalık belgede kayıtlı duyurdu.

Kardinaller Papa karar Ukrayna'ya kilise yetkilileri aktarmak isyan inanmıyordu. Kardinaller ki Papa hastalıkları nedeniyle bir hata yaptım, inanılan düşünce Ukrayna'da hiçbir şey Tanrı ve insan layık olduğu, kararını iptal etmek Papa talep, ancak Papa Roma ve düşünmek olmaz. Onlar, hangi iktidara Roma'da devam edeceğini başka seçmek için Papa imha kararı vermesi nedeniyle Papa zehir 9 Ekim 1958.Breve Papa Pius XII güvence verdi

Papa Pius XII Biz Immaculate Saint Meryem Anne Tanrı'nın Dünya'ya Ukrayna Seredne için imha ve dünyanın sonundan önce kaçmak için geldi gebe biliyorum. Biz ona ne getirdi biliyor ve daha verdi verin ve çok memnun ve karşılama, ne olduğunu ve neler olacak ve biz her şeyi ve elini de kendimi vermek vardır. Sadece üzgün ve hüzünlü, o Allah'ın Annesi burada bir kişi, saygı, saygı ve insanlık imajını kaybetti uygun resepsiyon, alınan etmediğinde.
Vahiy Seredne

Ne tatil Seredne dağ ?


1955 yılında, hasat sırasında, o kişi büyük engeller vardı. Ama Seredne kutsal dağa gitmek çekti. Ve o gitti. Birkaç kişi vardı. Birlikte Our Lady kendini istediği niyetleri için Our Lady Rosary onuruna ve Our Lady Immaculate Conception bir dua dua etti. Bu kişi kaynağında insanlarla edildi. Ve bazı doğaüstü arzu onu mağaraya girmek çekti. Ve o gitti.
Çok diz çöktü ve dua etti ve İsa ve Meryem sordu, dağ anlamına gelen bu dağ açıklamak ya da bize iyi getirmek olduğunu ve başarılı olacak aracılığıyla
ki Bo başından bilir, ama biteceği bilmiyor. Kişi sorulduğunda, o ses ya da Tanrı'nın Kutsal Ruh veya Anne duydum: "Roma imha edilecek, Papa'nın suikast olacaktır. Ve bu dağ yüce Roma'da. İnanç Katolik dünya çapında yayıldı.
"Insanlar güncellenir. Hakikat Ruhu tüm kötülüklerin tırmanmak gerekiyor. Ve bu dağ, dünyanın dört bir yanından insanların bir araya gelecek. Onlar bu dağda sadece beden değil, ruh, düşünce giderseniz günahkarlar, umut, inanç, umut ile gitmek her ne olursa olsun, adım gibi siyah ve kan gibi kırmızı olan günahkarlar, ne olursa olsun vardır edildi Bir mütevazı kalp ve çok sevdikleri ve bu onların günah işleme yanık ve gibi ruh restore, günahları için kefaret sevinçle kabul kadar büyük olacak, bu günahları mağfiret ve Allah'ın büyük merhamet erişebilirsiniz. Net Seredne keder kişilerin toplamak ve birleştirmek, o zaman Tanrı ve sevgi barış gelir, bir kalp, bir kelime olmalı ve bir çoban ve bir sürü gelir:

"Sadece aşağıdaki Aziz Peter sağ tarafta İsa'nın birinde gemi yıkım, İsa'nın gerçek ve niyetle. Güven olacaktır" Bu kişi çok sert düşünce ve açık değildir, çünkü Roma'nın yıkılması ve Papa'nın cinayet çoğu zarar. Ben Kutsal Ruh sordu, Kutsal Ruh açıklanmıştır. Sonra büyük bir acı dedi İsa Mesih'in sesini duydum:
"Hiçbir şey bu dünyaya geldi ve insan eti aldı ve acı çekti ve öldü ve kan dökmek var. Sonraki beni terk için. Benim gerçek ezmek ve benim hukuk bükün. Roma itaat rahipler, İsa ve Kutsal Ruh'un hediyeler kabul geliyor, benim inanç düştü canlı suların kuyudan çekti ve Allah'a ihanet ve kavmine Tanrı'nın önünde Tanrı nyvah üzerindeki lambalar söndürüldü. Ve ruh yalan onların bağırsakları kirletti. Ve kirletmek oğulları, kızları ve Allah'ın iman ve doğruluk ezmek ve ona gülmek, kötü söz söylemek, ruhsal Papa öldürmek çünkü İsa'nın akın ve Roma bu nedenle yönelik imha. "
Seredne Ukrayna -