Об´явлення Йоана Богослова:

12 глава, 1 стих:
"І з´явилось велике знамення на небі: Жінка, одягнена в сонце, і під ногами її місяць, а на голові її вінець з дванадцяти зірок."
21 глава 2 стих:
"І я, Йоан, побачив святе місто, новий Єрусалим, який спускався з неба від Бога, приготований, як наречена, прикрашена для чоловіка свого."
21 глава 27 стих:
"І не ввійде до нього ніщо не чисте і ніхто, відданий мерзоті і не правді, а тільки ті, котрі записані в книзі життя в Агнця."
Перша поява Матері Божої в Середне
Об´явлення Середнянське:
Матір Божа сказала: "Ось одинока дорога до спасення у щасливу вічність, іншої дороги нема і не буде: прийміть цю Святу Правду. Поспішайте всі на Святу Гору, бо вже залишилось мало часу: очищаймо свої душі сльозами щирого жалю і покути; Відкиньте горді думки свої, розвантажте свої серця, не ходіть вагітними в гріхах покоріться Правді, одягніться в одежу Непорочно Зачатої Діви Марії і возрадуйтесь і возвеселіться у Господі. Ми повинні приймати правду Божу, хрест, хрещення. Бо хрест - терпіння, одинока дорога життя. Хрест - побіда над злом, над гріхом і над дияволом. Хрест - всемогутність і сила Божа, і він побідить зло всього світу."
Свята Середнянська гора - центр спасення на все людство
Перша поява Матері Божої в Середне


Головна  |  Об´явлення Середнянське  Контактна інформація  |


Пророцтва про здійснений другий прихід Ісуса Христа в Середне


Катехизмові правди


Знак Святого Хреста


Наука про Пресвяту Трійцю


Молитви


Середнянські пісні


СЕРЕДНЕ (ЕНДЕРЕС - кінець гріхові) - ВЕЛИКЕ МІСТО всього вселенського всебуттєвого значення з атрибутами, КОТРЕ все у собі вміщає: Вселенну, маюче Сущого, божественність Божества, таїнственність Божих тайн - Осередок Божества, істоту єдиного Бога в Пресвятій Єдиносущній і Нероздільній Тройці - Трон й Престіл єдиного Бога.

Це всі свійства, атрибути, прикмети Божі, всі дійства Творця Спасителя, Святого Духа, Владики, Централя й розмір, простір без меж, міри у важности, в ціні, якости, працедійности, безпримірности у мінімальній й максимальній силі; безграничність Єствовання, Існовання й неісновання; Скарбниця Божих скарбниць; свята Столиця Божества й таїнства; ввесь розум, ум, знання Боже; розумне, істотне, людське, надприродне й природне Буття.

Дім Божий Якова, Святиня Святости Святих з Сіон - Горою Господніх Гір, святе таїнственне Огнище, Божественність Вседоцільного, Справедливість, правосуд Долини Правд священномученика Йосафата. МІСТОМ ВЕЛИКИМ називає між невичисленними компонентами вирішень вселенських сотворених проблем ради найвищої мети розумних Слуг Божих, особливо Богоподібного роду чоловічого - в цілости: всього творення Вседоцільним Господом Сил, Щастя, Доброти, Милосердя й Любові.ЕМАНУЇЛ


Об´явлення Середнянське

Господь сказав: "Коли вже ціла Земля душ без надприродного життя - освячаючої ласки була мертва, тоді на Україні на всіх душ руїні, на рідній усім Батьківщині, спочив Дух Божої Премудрості. Тут Земля в Невістні Непорочно Зачатій Пресвятій і Преблагословенній Діві Марії Матері Божої і людського роду в ДРУГОМУ здійсненому Приході Бога-Слова в Плоті на Землю-отворила Свої Божі Уста, тоді відкрилися небеса і показалися чудеса і чудо чуд усіх чудес, воїстинну з Неї із небес-Христос Емануїл Воскрес!"

Сталося на Україні Господь каже:“ Чому все сталося на Україні ??? Тому, що тут, на цілий світ, у насліддю Авраама, Ісаака і Якова, в поколінню Леві, в роді Веніамина, в слов'янськім племені, в Українськім народі, у давньо-давнезній, старинно-старовезній, визначній, вельможній, шляхетній, благородній Царській родині, в Середньому, в сім'ї тесті Миколи і Марії зберігся живий корінь Єсея-Давида, що видав Два Пагонці: Ісуса Емануїла - Ідею ідей, Пантократора, Побідника всіх сил пекла і Матір Божу Анну-повний Овоч, Осередок, Джерело і Зародок Божого життя.”


Об´явлення Середнянське

16.12.1969 року Господь сказав: " Я Україну положив усім народам під ноги каже Господь, всі її потоптали, зневажали, і висміювали. Україна була всіма понижена, поневолена і згноблена. Була під гнітом і насильством. Всі знущалися над нею. Ніхто її не щадив, Україна дуже страждала. Страждання,Страждання,Страждання. Вона велику неволю зазнала і горе-горе невиносиме, і всі болі і печалі. Каже Господь:" Я Україну полюбив, підійняв, і на ноги положив, і з України вибрав собі на Матір Сина, на Матір всіх Матерів, Синів, Батьків і дітей, братів і сестер, і Вона стала Матір'ю улюбленою для всіх народів, Годувальниця. Вона годує і буде годувати всі народи Духом правдою і любов'ю, молоком і медом. І попливуть до неї всі народи ,як річки до криниці Якова, до живої води і будуть пити і оживуть і стануть до нового життя, і буде нове життя. Прийдіть всі народи і пийте воду з цієї криниці Божої Благодати, бо вона жива і чиста, в ніх приховуються Благодаті, всі Догми віри, і нею очиститесь, тоді Я вас прийму на жертву. Каже Господь:" Господь приказує звільнити Україну, має бути свобода і воля, всі народи мають її відпустити, і вона має бути вільна. Всі народи обесцінили її , а Господь положив їй велику вартість і високу ціну. Вона стала Матір'ю всіх народів.Господь її на це положив. Ця земля Свята, що всіх має зцілити. Україна ,як невільниця буде мати велике милосердя над невільниками. Вона потрапила в неволю невільників, і сама стала невільницею. Мати Божа на Україні страждала і велику неволю у невільників зазнала, і має бути звільнена від всяких єретиків і єресі. Каже Господь:" Треба Вам всі народи чужинці, чужоземці, запроданці Україну відпустити."Об´явлення Середнянське

Господь сказав: Рід людський, Я вас закликав на Гору Господню на чотири частини світа: то був Мій голос, Я сказав пізнавайте себе і пізнавайте Господа. Я хотів бути Вашим Батьком, а ви щоб були моїми дітьми, Я змилосердився над вами і подав руку мого милосердя: Я хотів вам дати вічне життя. “ Ті що чули, як Я живу від віків у віку, що чули мій голос і пізнали мене “ то Я благословлю їх і будуть вони царювати зі мною по віки вічні Амінь.” А ті що чули мій голос і не прийняли його, і не пізнали себе і не пізнали Бога, то вже більше не почують мого голосу, і не побачать моєї величі і моєї краси і не споживатимуть плодів з дерева життя і на них впаде гнів Мій.”


Об´явлення Середнянське

По об'явленню Святого Духа Дійствуючого в довершений віками час Одинокий Корабель вічної Правди, цей Христовий Ковчег, спочив тут, на Україні, на найбільшій Горі Гір Господніх - Середне. Тут є вся вимога і вся на всі часи і цілу вічність допомога. Через появи і надприродні видіння Святий Дух об'являв, що Середнянська Гора - це Свята Гора, Гора Хорив, Гора Тавор, Кармельська Гора, Гора Оливна, Гора Сіон, Гора Голгофта, Гора Синай, Гора Арарат, Гора Божої Справедливості, Гора Преосінена, Гора Божих ласк, Гора Терпеливості, Гора Новий Єрусалим, Гора Господня, Ковчег завіту, Базиліка святого Петра, Твердиня віри, Камінь предкновення, Святая Святих, Корч Огненний, Купина Неопалимая, Криниця Живої Води, Криниця Якова, Божий Маєстат, Долина Йосафата, Лобна Морія, де Мати Божа і Христос Цар вдруге прийшли на землю. Це єдиний Храм в цілому світі, що стоїть непохитно на скалі Петра. Це Базиліка Святого Духа, де приноситься Безкровна Жертва (св. Літургія) правдива, жива, одинока на цілий світ. Тут правдива основа і правдивий провід, де заховуються всі догми Правди віри Христової; тут продовження Ідеальної ідеї Ідей. Тут збереглася Апостольська Столиця зісланням Святого Духа і довершилася Другим Воплоченням.


Об´явлення Середнянське

Господь говорив про стару будову і план нової будови. Коли Христос був на землі, то мав своїх учеників і їх навчав. Коли мав від них відійти, то все їм передав і сказав, що йде приготовити місце і знову до них прийде, щоби дати їм за їх працю зарплату. Христос це пан виноградар, що мав свій дім і виноградник, мав своїх робітників і залишив їм цей дім і свої ниви обробляти, і на них працювати і насаджувати їх, і були насадниками. Тепер цей Пан прийшов у свій час, у свій дім до своїх, а свої його не впізнали і не прийняли, викинули, висміяли, калом обкидали і осудили, кажучи, що це їх дім, що їм Пана не треба, що їм добре без Пана. Тоді відійшов від них, залишив цей старий дім і пішов будувати Новий Дім на Нове місце. Пан їх зібрав і по Його волі почали будувати цей Новий дім. По матеріали на будову йшли до скарбниці з вірою, надією, любов'ю. В цій скарбниці є всі члени Духа Божого Живого, і будується все нове, зі старого нічого не залишиться.
Ввечері на молитві Господь сказав:" Це Будівничий, що будує все нове, а зі старого нічого не залишиться."


Об´явлення Середнянське

Господь сказав: "Я засів на Троні на Україні, це Мій Престіл: цей престіл це Мати Божа. Ось одинока дорога до спасення у щасливу вічність, іншої дороги нема і не буде: прийміть цю Святу Правду. Поспішайте всі на Святу Гору, бо вже залишилось мало часу: очищаймо свої душі сльозами щирого жалю і покути; Відкиньте горді думки свої, розвантажте свої серця, не ходіть вагітними в гріхах покоріться Правді, одягніться в одежу Непорочно Зачатої Діви Марії і возрадуйтесь і возвеселіться у Господі."СЕРЕДНЕ -